ŽURNĀLS BILANCE JŪLIJĀ

Septiņi gadi kā viena diena

Esiet sveicināti, mīļie lasītāji un kolēģi! Šodien man ir kārtējā gadadiena, kalpojot jums. Pat neticas, cik nemanāmi aizritējuši veseli septiņi gadi un pienācis brīdis no jums šķirties, jo visam reiz pienāk beigas. Man bija labi un interesanti ar jums, biju pozitīvi motivēta censties jums palīdzēt ar padomu un ieteikumiem. Ar kādām tik tēmām bija jāsastopas, kādas tik problēmas bija jāatrisina! Jūs labāk par mani esat lietas kursā, cik «vienkārši» strādāt ar normatīvajiem aktiem, kā tos saprast un kā piemērot, ņemot vērā, ka tie mainās pat ne pa mēnešiem, bet pa dienām. Esmu pateicīga jums, ka brīvprātīgi un reizēm piespiedu kārtā kļuvu spēcīgāka zināšanās un ieguvu plašu pieredzi, jo bija jāatrod risinājums. Vienkārši jāatrod!

Pēdējos gados mēģināju uzturēt žurnālā sadaļu «Jautājumi un atbildes», jo bieži vien darbavietā, īpaši mazajos uzņēmumos, grāmatveži tiek nodarbināti vienlaikus vairākos amatos un strīdīgās situācijās nav ar ko konsultēties. Bieži vien grāmatvežiem nav iespējams izmantot kolēģu pieredzi, jo tie strādā citā nozarē un viņiem ir savas problēmas. Citreiz jautājumi bijuši gaužām vienkārši, bet, ko lai dara, jāskaidro arī tādi, jo pieredze nav uzkrājama īsā laikā, bet atbilde vajadzīga «jau vakar»!

Protams, ļoti palīdzēja tas, ka varēju balstīties un paļauties uz Bilances autoriem, kas piekrita strādāt vienā komandā. Sadarbojoties ar viņiem, man bija pārliecība, ka sniegtie skaidrojumi ir uzticami un droši izmantojami.

Paldies visiem autoriem un katram individuāli, jo līdzās rakstu veidošanai mūsu autoriem taču ir arī pamatdarbs!

Protams, mana vieta nepaliek tukša, turpmāk jūsu problēmas risinās profesionāla komanda profesores Vitas Zariņas vadībā, kuru «vecie» lasītāji labi pazīst ne tikai kā speciālisti un lietpratēju ar pieredzi gan rakstu veidošanā, gan lekciju lasīšanā, bet arī kā mīļu un atsaucīgu cilvēku. Lai viņai izdodas!

Un vēl viens nenoliedzams fakts: visus septiņus gadus man blakus bija vienreizējie darbabiedri, sākot no izdevniecības Lietišķās informācijas dienests (LID) vadības līdz pat Biznesa augstskolas Turība apkopējām un ēdnīcas personālam (mūsu redakcija un Turība atrodas blakus telpās). No sirds novēlu, lai arī jums palaimētos strādāt šādā kolektīvā un šādā gaisotnē!

Palieciet sveiki un gatavojieties kārtējiem nākamā gada likumu grozījumiem un jauninājumiem! Garlaicīgi nebūs.

Maija Grebenko, Mg.sci.oec.,
žurnāla Bilance galvenā redaktore

Abonenti var lasīt žurnāla nozīmīgākos rakstus arī portālā BilancePLZ, saglabāt tos ar grāmatzīmi savā portāla profilā, sašķirot pa mapēm, kas izveidotas pēc pašu ieskatiem.

JŪLIJA NUMURA SATURS Lasīt elektroniski E-BILANCI un ARHĪVU  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *