JURISTA KOMPLEKTS

BILANCES JURIDISKIE PADOMI (drukātais un eŽurnāls) + BilancePLZ (portāls www.plz.lv) + žurnālu arhīvs.

159.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Jurista komplekts satur: žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI (drukāto+E-žurnālu) + BilancePLZ portālu (www.plz.lv) + žurnālu arhīvu.

Jurista komplekts:

  • BILANCES JURIDISKIE PADOMI  – drukātais žurnāls un eŽurnāls. Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c. Jaunāko eBJP abonenti var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī jau pirms žurnāla izdošanas.
  • Portāls BilancePLZ – padomi, likumi, ziņas!
    Specializēts portāls, kas sniedz visaktuālāko informāciju par jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem un citiem augstas klases finanšu ekspertiem.

    Cenā iekļauta pieeja līdz pat 3 lietotājiem – jūsu uzņēmuma vai iestādes darbiniekiem! Ja nepieciešams lielāks lietotāju skaits, lūdzu, sazinieties ar mums.
  • Abonenti saņem arī īpaši draudzīgas atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS kursos, semināros.
  • Abonentiem ir iespēja par īpaši draudzīgu cenu piedalīties ikgadējā BILANCES konferencē par aktuālajiem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem.
  • Iepriekš izdoto žurnālu arhīvs abonentiem pieejams bez papildus maksas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “JURISTA KOMPLEKTS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…