BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

(1 atsauksme)
 Bilance + Bilances Juridiskie Padomi + Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis + plz.lv
3 drukātie žurnāli + 3 e-žurnāli + interneta žurnāls plz.lv par izdevīgu komplekta cenu!

218.40 ar PVN

Notīrīt
Kategorija: Birkas: , ,

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS :
Žurnāls BILANCE – kompetentu speciālistu skaidrojumi nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. Latvijā vienīgais komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā.
Interneta žurnāls plz.lv – svarīgāko dienas ziņu apkopojums par normatīvā regulējuma jaunumiem, nodokļu administrētāju u.c. nozaru ekspertu skaidrojumus uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem, e-žurnāli, video un daudz citas noderīgas informācijas. 

BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonenti visu žurnālu jaunākos numurus elektroniskajā versijā var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī. Arī iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs abonentiem ir pieejams bez maksas.
Dāvanā saņemsiet iespēju 27.02.2019. bez maksas piedalīties e–seminārā par likumu normu piemērošanu 2019. gadā! Arī e-semināra videoierakstu varēsiet skatīties bilancesakademija.lv vietnē bezmaksas.


BILANCES ZELTA KOMPLEKTS abonentiem: 
+ Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem;
+ Žurnāla BILANCE ikgadējā konference ar īpašu atlaidi. Apbalvošanas ceremonijas Gada Grāmatvedis svinības;
+ Žurnāla BILANCE e-žurnālu arhīvs;
+ Žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI e-žurnālu arhīvs;
+ Žurnāla PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS e-žurnālu arhīvs;
+ Ik rītu e–pastā saņemsit plz.lv Ekspertu ziņojumu ar aktuālākās informācijas izlasi;
+ BILANCES TV ekspertu video – komentāri par aktuāliem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem.

+ Žurnālam BILANCE jau 19 gadu bagātīga pieredze, kas uzkrāta skaidrojot grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumus.
Žurnāla galvenā redaktore ir Maija Grebenko, viena no spēcīgākajām praktiskās grāmatvedības speciālistēm Latvijā, ISO Sertificēto grāmatvežu asociācijas valdes locekle, ilglaicīgi darbojusies arī kā grāmatvedības semināru un apmācību lektore, sadarbojas ar nozares speciālistiem un zvērinātiem revidentiem, kā arī vairāku grāmatu autore. 

+ Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS īsi, kodolīgi un praktiski informē par jaunāko spēkā stājušos likumdošanu. Savukārt interneta žurnāls plz.lv ir daudzkārt plašāks (un arī operatīvāks) informācijas avots un papildinājums žurnāla drukātajai versijai. Jūsu ērtībām ir strukturēta, pārskatāma informācija par aktualitātēm nodokļu un grāmatvedības jomā, darba tiesiskajās attiecībās un komerctiesībās. Vienkopus atradīsit ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem, informāciju par VID aktualitātēm, jaunāko tiesu praksi u.tml.
Mēs ļausim Jums ietaupīt dārgo laiku – veiksim svarīgākās informācijas atlasi un svarīgākos jaunumus ar Ekspertu ziņojumu ik darbdienas rītu izsūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu. 
plz.lv ir Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

+ Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.
Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas, sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.
Žurnālā gūtās juridiskās atziņas palīdzēs uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām, slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem, likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem, dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem, ievērot konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības;, pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.

Ja jums vēl nav BILANCES ZELTA KOMPLEKTS, varat kļūt par tā abonentu, arī ja jau abonējat kādu no izdevniecības žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un Jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

1 atsauksme par BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

 1. ziņnesis

  Nu jau uz savas ādas esam izjutuši nodokļu reformas praktisko pieskārienu… Sākumā tiešām bija šaubas, kā ar to visu tikt galā? Tomēr ar katru dienu neskaidro jautājumu ir kļuvis arvien mazāk. Pateicoties mūsu izcilajiem autoriem, iemācījāmies gan algas rēķināt saskaņā ar jaunām metodēm, gan gudrās UIN deklarācijas iesniegt… Protams, līdz mērķim ceļš vēl ir ilgs, jāsagaida vismaz pirmais gada pārskats, vismaz pirmā pēcreformas perioda finanšu rādītāju analīze, kas apstiprinās uz reformu liktās cerības.
  Normatīvajos aktos regulāri tiek veikti būtiski grozījumi, tiek piemērotas direktīvas un regulas. Bieži vien tie nav pietiekami skaidri noformulēti un saprotami. Tas nozīmē tikai to, ka vieglu dzīvi mums neviens nesola!
  Tādēļ mums arvien jāturas kopā – mēs esam cits citam vajadzīgi! Iesaku un ceru, ka jūs būsiet aktīvi un zinātkāri, jo tikai kopā mēs varēsim palīdzēt gan sev, gan pārējiem!
  BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ saņemsiet žurnālu BILANCE, kas 2019. gadā būs vēl apjomīgāks ar analītiskiem un skaidrojošiem rakstiem par grāmatvedību un finansēm, iznāks reizi mēnesī, bet jaunāko e–BILANCI varēsiet lasīt internetā jau žurnāla izdošanas dienā.
  Komplektā operatīvi saņemsiet arī ikdienas ekspertu sagatavotu informāciju par jaunāko grāmatvedībā, nodokļos un normatīvo aktu izmaiņās interneta žurnālā plz.lv, kā arī apkopojumu par aizvadītā mēneša normatīvā regulējuma izmaiņām žurnālā PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS.
  Juristu padomus, kā praksē piemērojamas tiesību normas, varēsiet lasīt drukātajā žurnālā un e–žurnālā BILANCES JURIDISKIE PADOMI.
  No 2019. gada BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonenti visu žurnālu jaunākos numurus elektroniskajā versijā varēs lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī. Tāpat iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs abonentiem būs pieejams bez maksas.
  Patiesā cieņā, Maija Grebenko žurnāla Bilance galvenā redaktore, Vineta Vizule žurnālu Bilances Juridiskie Padomi un Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis un portāla http://www.plz.lv galvenā redaktore

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *