PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS NOVEMBRĪ

Katram savs “personīgais kabinets”

Novembris ir ne tikai salnu mēnesis, bet arī preses abonēšanas mēnesis. Tāpēc daudzi šī izdevuma lasītāji, kas ir arī žurnāla BILANCE abonenti, ir saņēmuši vai vēl saņems piedāvājumu nākamajam abonēšanas periodam.

Cerams, būsiet jau pamanījuši, ka ir mainījies žurnāla PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS elektroniskā pielikuma www.plz.lv vizuālais veidols un informācijas izkārtojums. Portāla apmeklētājiem ir arī iespēja izvēlēties, kurus no rakstiem saglabāt savā “personīgajā kabinetā” – portāla lietotāja profilā. Iesakām izveidot atsevišķas mapītes, kurās sašķirot saglabātos rakstus pēc pašu izvēlētiem kritērijiem. Tāpat aicinām ar zvaigznītēm novērtēt raksta saturu.

Skatīt žurnāla novembra numura saturu

Vēl vēršam uzmanību, ka portālā parādījusies jauna sadaļa ”BILANCES jaunākie raksti”. Tajā elektroniski varēsiet atrast daudzus žurnālā BILANCE publicētos rakstus elektroniskajā versijā un saglabāt mapītēs, lai lasītu jebkurā laikā un vietā. Tādējādi cenšamies iet kopsolī ar mūsdienu tendencēm un uzrunāt arī jaunāko paaudzi, kas informāciju radusi meklēt elektroniskajā vidē.

Vēl jaunums – mainījies arī portāla logotips, kas nu lasāms kā “Bilance PLZ: PADOMI, LIKUMI, ZIŅAS”. Izdevniecība ir pieņēmusi lēmumu konsolidēt žurnālu PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS, jo tā auditorija ir arī žurnāla BILANCE lasītāji.

Portāls Bilance PLZ www.plz.lv tāpat kā līdz šim vēstīs par grāmatvežiem un citiem uzņēmumu, iestāžu, organizāciju atbildīgajiem darbiniekiem svarīgākajām normatīvo aktu izmaiņām, taču klāt nāks vēl specializētā informācija, kas apkopos BILANCES auditoriju interesējošos tematus. Tāpēc, ja arī turpmāk vēlaties saņemt vispusīgu un darbam noderīgu informāciju, izvēlēties abonēt BILANCES Zelta komplektu vai GRĀMATVEŽA komplektu. Tiem, kuru darba specifika vairāk saistīta ar juridiskiem risinājumiem, piedāvājam izvēlēties JURISTA komplektu.

Vineta Vizule, 

žurnāla un portāla BilancePLZ plz.lv redaktore

Vairāk informācijas par abonēšanu šeit

Abonenti var lasīt elektroniski šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *