BILANCES JURIDISKIE PADOMI OKTOBRĪ

2021. gads

Pirmais simts sasniegts!

Tas bija 2013. gada plaukstošs maijs, kad, sagaidot izdevniecības Lietišķās informācijas dienests 20 gadu jubileju, klajā nāca jauns juridiskiem risinājumiem uzņēmējdarbībā veltīts žurnāls – Bilances Juridiskie Padomi. Tā nosaukumā tika iekļauts grāmatvežu auditorijai labi zināmais Bilances zīmols. Pirmie jauno žurnālu varēja lasīt Bilances rīkotā lielsemināru cikla par kvalitatīvu likumdošanu noslēguma pasākuma dalībnieki, bet pie abonentiem pirmais numurs nonāca jūnijā.

Šomēnes, kad Latviju iekrāso rudenīgo lapu zelts, abonentu pastkastītēs ir iekritis jau žurnāla 100. numurs!

Nemaz nemēģināju saskaitīt, cik šo gadu laikā esam publicējuši dažādu juridisko profesiju pārstāvošo autoru padomus. To bijis daudz, un lielākoties žurnāla lappusēs lasāmie ekspertu padomi un jaunāko tiesību normu skaidrojumi, nav zaudējuši aktualitāti, arī tiesu prakses analīze palīdz darbā. Tas attiecas gan uz komercsabiedrību valdēm būtiskiem jautājumiem, gan uz nodokļu piemērošanas praksi, gan darba tiesisko attiecību risinājumiem. Tāpat īpašu uzmanību esam pievērsuši publisko iepirkumu un datu aizsardzības tematikai, pēdējos gados aktuāls kļuvis jautājums par to, kā biznesu pasargāt no netīrās naudas darījumiem un sankciju sarakstos iekļautām personām. Kopš izdevniecība ir digitalizējusi drukāto izdevumu arhīvu, Bilances Juridiskie Padomi e-žurnāli abonentiem lasāmi tiešsaistē, sākot no pirmā numura. Tā ka var apgalvot, ka nekas no vērtīgā satura nav apputējis un nonācis aizmirstībā!

Pavadot žurnāla 100. numuru pie lasītājiem, jāteic liels paldies rakstu autoriem, kas velta savu brīvo laiku žurnāla auditorijas izglītošanai tiesību jomā! Juridiski izsvērti risinājumi nepieciešami ne tikai uzņēmumu vadītājiem, bet arī grāmatvežiem, personāla speciālistiem, iepirkumu rīkotājiem u.c. Tāpat esam pateicīgi mūsu izdevniecības uzticamajiem klientiem, kuri ik rudeni atjauno žurnālu abonementus. Oktobrī saņemsiet piedāvājumu arī mūsu turpmākajai sadarbībai. Tāpēc gribu vēlreiz atgādināt, ka, tikai pateicoties jums, bijusi iespēja sasniegt šo maģisko skaitli “100”, un esam apņēmības pilni veidot arī nākamos simts numurus!

Sekmīgi jauno mācību gadu ikvienam!

Vineta Vizule,
žurnāla Bilances Juridiskie Padomi redaktore

OKTOBRA NUMURA SATURS

JURISTA KOMPLEKTS 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *