BILANCES JURIDISKIE PADOMI

(1 atsauksme)

Vienīgais nodokļu un komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls 1x mēnesī + arhīvs mājaslapā

8.9699.68 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI  ik mēnesi publicē Latvijā autoritatīvu juristu sagatavotos aktuālāko tiesību normu skaidrojumus un praksē izmantojamus juridiskus padomus, tiesu prakses apskatus, kas galvenokārt saistīti ar nodokļu tiesībām, darba tiesībām, komerctiesībām, konkurences tiesībām u.tml.

Darbam noderīgu informāciju žurnālā atradīs grāmatvedības speciālists, kuram visbiežāk nākas saskarties ar jaunāko normatīvo aktu izmaiņu piemērošanu praksē, kā arī personālvadības, lietvedības, darba aizsardzības, juridisko dienestu speciālisti, un, protams, komercsabiedrību valdes locekļi, uz kuriem gulstas vislielākā juridiskā atbildība par uzņēmuma darbību.

Ar žurnāla numuru saturu detalizētāk var iepazīstieties: www.juridiskiepadomi.lv

Žurnāla abonenti jaunāko numuru var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī elektroniskajā versijā bez papildu maksas.


Žurnālā BILANCES JURIDISKIE PADOMI gūtās juridiskās atziņas jums palīdzēs:
– uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām;
– slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem;
– likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem;
– dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem;
– ievērot konkurences, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības;
– pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.


Žurnāls tiek izdots kopš 2013. gada un tas veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem. Žurnālā BILANCES JURIDISKIE PADOMI autori ir Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, kuri skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas; sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.

Žurnāla pastāvīgās rubrikas ir tādas kā:

 • Numura intervija
 • Jurista padoms
 • Tiesu prakse
 • Juridiskie jaunumi.

Žurnāla galvenā redaktore ir Vineta Vizule.


Abonentiem ir pieejams žurnāla elektroniskais arhīvs.
Ar žurnāla numuru saturu detalizētāk var iepazīstieties: www.juridiskiepadomi.lv.
Žurnāls nav pieejams preses mazumtirdzniecības vietās, to var tikai abonēt!

Žurnālu BILANCES JURIDISKIE PADOMI var abonēt arī BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ!

1 atsauksme par BILANCES JURIDISKIE PADOMI

 1. ziņnesis

  Neraugoties uz Valsts prezidenta aicinājumu uzlabot likumdošanas procesu, aizvien vēl likumi top steigā, ar neskaidriem formulējumiem, kas rada galvassāpes grāmatvežiem un citiem uzņēmumu darbiniekiem, kuru darba pienākumi liek sekot līdzi normatīvā regulējuma izmaiņām. Tāpēc žurnālā Bilances Juridiskie Padomi arī turpmāk pieredzējuši zvērināti advokāti un citi juridisko profesiju pārstāvji palīdzēs izprast sarežģītākās tiesību normas un sniegs praksē izmantojamus padomus nodokļu un grāmatvedības, darba tiesību, iepirkumu, konkurences un citu komercdarbību regulējošo likumu piemērošanā, kā arī skaidros jaunākajos tiesu nolēmumos rodamās atziņas.
  Žurnāla auditorijas vidū ir daudz grāmatvedības speciālistu, tāpēc vēl detalizētāk skaidrosim, ko tiesību normas pieprasa no šīs jomas speciālistiem. Grāmatvežiem ir jāpamana negodīgi sadarbības partneri, jāziņo par netīrās naudas atmazgātājiem, jāievēro fizisko personu datu aizsardzības prasības, tāpat grāmatvedi skar darbinieku pieņemšana un atlaišana, komercnoslēpumu glabāšana, uzņēmumu apvienošana vai pārdošana, projektu finansēšana un vēl daudz citu svarīgu jautājumu, kuros skaidrību var viest attiecīgajā tiesību nozares
  regulējumā specializējies jurists.
  Žurnāla Bilances Juridiskie Padomi publikācijas top sadarbībā ar starptautisku atzinību guvušajiem advokātu birojiem, tās atzinīgi novērtējuši arī uzņēmumi, iestādes un pašvaldības, kam ir savi iekšēji juridiskie dienesti, jo kolēģu skaidrojums izrādījies noderīgs arī viņu darbā. Tāpēc jo īpaši iesakām žurnālu abonēt tiem uzņēmumiem, kuriem nav savu juristu. Žurnālā rodamie skaidrojumi uzņēmējiem palīdzēs rast juridiski izsvērtākus risinājumus!
  Domājot par Jūsu ērtībām, no 2019. gada žurnāla gada abonenti jaunāko numuru varēs lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī elektroniskajā versijā bez papildu maksas. Gada abonentiem būs pieejams arī iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs.
  Cieņā,
  Vineta Vizule žurnāla Bilances Juridiskie Padomi galvenā redaktore

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…