BILANCES JURIDISKIE PADOMI

Novērtēts 5.00 no 5 balstoties uz 1 pircēja vērtējumiem
(1 atsauksme)

Vienīgais nodokļu un komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls 1x mēnesī + arhīvs mājaslapā

8.96119.84 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

BILANCES JURIDISKIE PADOMI žurnālā katru mēnesi publicē pieredzējušu un Latvijā autoritatīvu juristu sagatavotos aktuālāko tiesību normu skaidrojumus un praksē izmantojamus padomus, kas galvenokārt saistās ar nodokļu tiesībām, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.tml. Žurnālā darbam noderīgu informāciju atradīs kā grāmatvedības speciālists, kuram visbiežāk nākas saskarties ar jaunāko normatīvo aktu izmaiņu piemērošanu praksē, tā arī citu jomu – personālvadības, lietvedības, darba aizsardzības – speciālisti, un, protams, komercsabiedrību valdes locekļi, uz kuriem gulstas vislielākā juridiskā atbildība par uzņēmuma darbību.

2019. gadā žurnāla gada abonenti jaunāko numuru varēs lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī elektroniskajā versijā bez papildu maksas.


Žurnālā gūtās juridiskās atziņas jums palīdzēs:
– uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām;
– slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem;
– likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem;
– dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem;
– ievērot konkurences, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības;
– pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.


Abonentiem ir pieejams žurnāla elektroniskais arhīvs.
Ar žurnālu satura aprakstiem detalizētāk, varat, iepazīstieties www.juridiskiepadomi.lv
Žurnāls nav pieejams preses mazumtirdzniecības vietās, to var tikai abonēt!

 

1 atsauksme par BILANCES JURIDISKIE PADOMI

 1. Novērtēts ar 5 no 5

  ziņnesis

  Neraugoties uz Valsts prezidenta aicinājumu uzlabot likumdošanas procesu, aizvien vēl likumi top steigā, ar neskaidriem formulējumiem, kas rada galvassāpes grāmatvežiem un citiem uzņēmumu darbiniekiem, kuru darba pienākumi liek sekot līdzi normatīvā regulējuma izmaiņām. Tāpēc žurnālā Bilances Juridiskie Padomi arī turpmāk pieredzējuši zvērināti advokāti un citi juridisko profesiju pārstāvji palīdzēs izprast sarežģītākās tiesību normas un sniegs praksē izmantojamus padomus nodokļu un grāmatvedības, darba tiesību, iepirkumu, konkurences un citu komercdarbību regulējošo likumu piemērošanā, kā arī skaidros jaunākajos tiesu nolēmumos rodamās atziņas.
  Žurnāla auditorijas vidū ir daudz grāmatvedības speciālistu, tāpēc vēl detalizētāk skaidrosim, ko tiesību normas pieprasa no šīs jomas speciālistiem. Grāmatvežiem ir jāpamana negodīgi sadarbības partneri, jāziņo par netīrās naudas atmazgātājiem, jāievēro fizisko personu datu aizsardzības prasības, tāpat grāmatvedi skar darbinieku pieņemšana un atlaišana, komercnoslēpumu glabāšana, uzņēmumu apvienošana vai pārdošana, projektu finansēšana un vēl daudz citu svarīgu jautājumu, kuros skaidrību var viest attiecīgajā tiesību nozares
  regulējumā specializējies jurists.
  Žurnāla Bilances Juridiskie Padomi publikācijas top sadarbībā ar starptautisku atzinību guvušajiem advokātu birojiem, tās atzinīgi novērtējuši arī uzņēmumi, iestādes un pašvaldības, kam ir savi iekšēji juridiskie dienesti, jo kolēģu skaidrojums izrādījies noderīgs arī viņu darbā. Tāpēc jo īpaši iesakām žurnālu abonēt tiem uzņēmumiem, kuriem nav savu juristu. Žurnālā rodamie skaidrojumi uzņēmējiem palīdzēs rast juridiski izsvērtākus risinājumus!
  Domājot par Jūsu ērtībām, no 2019. gada žurnāla gada abonenti jaunāko numuru varēs lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī elektroniskajā versijā bez papildu maksas. Gada abonentiem būs pieejams arī iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs.
  Cieņā,
  Vineta Vizule žurnāla Bilances Juridiskie Padomi galvenā redaktore

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…