Atjaunota e-grāmata pašnodarbinātajiem, MUN maksātājiem un autoratlīdzību saņēmējiem

Pašnodarbināto grāmatvedība un nodokļiIznākusi atjaunināta Ingunas Leibus e-grāmata PAŠNODARBINĀTO GRĀMATVEDĪBA UN NODOKĻI!

Atjaunotais, jau 10. šīs grāmatas izdevums ir aktualizēts atbilstoši normām, kas ir spēkā  2021. gada 1. oktobrī un attiecas uz pašnodarbinātām personām.  Aprakstīta minimālo sociālo iemaksu piemērošanas kārtība par  darbiniekiem, kā arī par pašu pašnodarbināto, aktualizēta mikrouzņēmumu nodokļa aprēķināšanas kārtība.
Atjaunotajā e-grāmatā izklāstīti arī autoratlīdzību saņēmēju nodokļi, parādot atšķirības  atkarībā no tā, kādu nodokļu maksāšanas režīmu autori izvēlas.
E-grāmata paredzēta pašnodarbinātajiem, kas kārto grāmatvedību vienkāršā ieraksta sistēmā. Tajā apskatītas prasības saimnieciskās darbības uzskaitei, ieņēmumu un izdevumu atspoguļošana grāmatvedībā, kā arī pamatlīdzekļu uzskaites kārtība. Aplūkoti biežāk maksājamie nodokļi: nodokļa objekti, maksātāji, katra nodokļa aprēķināšanas un deklarēšanas kārtība.

NB! Šīs e-grāmatas lasīšana iespējama TIKAI TIEŠSAISTĒ portālā BilancePLZ (plz.lv/e-gramatas) Jūs iegūsiet beztermiņa piekļuvi šai e-grāmatai portālā plz.lv, nevis grāmatas datni, jeb failu.

Vairāk par šo e-grāmatu lasiet šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *