BILANCES JURIDISKIE PADOMI OKTOBRĪ

Jauns atskaites punkts

Gatavojot šo žurnāla numuru, daudz kas pasaulē bija kā biezā rudens miglā tīts. Kā nemīlīgi pelēcīga dūmaka pamalē brieda apkures sezona ar iedzīvotājiem un uzņēmumiem grūti “paceļamiem” jaunajiem tarifiem. Nebija skaidru aprišu, kāds būs jaunais likumdevējs – jaunievēlētā Saeima. Attiecīgi arī valdības aprises bija grūti apjaušamas. Tāpat bīstami bieza migla veidojās ap Krievijas agresīvo nostāju kara turpināšanā Ukrainā un tās daļas plānoto aneksiju.

Tomēr vēsture nav sastindzis punkts, vakardienu nomaina rītdiena, bet mums jādzīvo šodienā, kur katra diena ir jauns atskaites punkts. Tāpēc žurnālā esam sagatavojuši vairākus rakstus, kas palīdzēs uzņēmumā risināt juridiskas dabas jautājumus – gan saistībā ar darba tiesiskajām attiecībām, gan piedaloties valsts un pašvaldību iepirkumos, gan rūpējoties par sankciju ievērošanu. Aktuāls temats ir arī privātā un publiskā partnerība, kura pēc desmit gadiem kopš likuma pieņemšanas ir rezultējusies pirmajā nopietnajā projektā.

Krāšņajam rudens lapkritim iestājoties, tomēr ļoti gribas kliedēt miglu un caur to saskatīt jau zilākas debesis un pat sauli uzspīdam!

Viena no šādām saulēm esat, jūs, lasītāji un izdevniecības klienti, kuriem atkal jāizdara izvēle šī žurnāla abonēšanai!

Kā ik gadu, preses izdevumiem Latvijā aizsākas 2023. gada reklāmas kampaņa, un mums tā sakritīs ar izdevniecības 30. pastāvēšanas gadadienu. Žurnālam Bilances Juridiskie Padomi nākamgad arī pirmā apaļā jubileja – būs jau pagājuši desmit gadi, kopš tā izdošanas. Ļoti ceram un ticam, ka arī mūsu vēsture ietieksies rītdienā, tāpēc izvēle izdarāma jau patlaban, īpaši tiem lasītājiem, kuri rudenī pagarinās savus abonementus. Esam parūpējušies, lai turpmāk žurnāla saturu varētu lasīt jebkādā jums ērtā veidā – gan drukātā papīra izdevumā, gan digitālā versijā, gan tiešsaistē portālā Bilance PLZ sadaļā E-BILANCES JURIDISKIE PADOMI. Tāpat izvēlei tiek piedāvāts arī dabai draudzīgs (taupot papīra un citus resursus, kas saistīti ar tipogrāfijas darbu) e-Jurista komplekts un e-Bilances Zelta komplekts, kas īpaši noderīgi būs tiem, kuri grib būt lietas kursā par aktualitātēm grāmatvedības un finanšu jomā un paraudzīties uz šīm jomām arī no juristu skatupunkta.

Lai mums darbīgs un reizē mierīgs rudens!

Vineta Vizule,
žurnāla Bilances Juridiskie Padomi redaktore

OKTOBRA NUMURA SATURS

ABONĒT DRUKĀTO ŽURNĀLU ABONĒT E-ŽURNĀLU

ABONĒT JURISTA KOMPLEKTu  ABONĒT E-JURISTA KOMPLEKTU

ABONĒT BILANCES ZELTA KOMPLEKTU  ABONĒT E-BILANCES ZELTA KOMPLEKTU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *