BILANCES JURIDISKIE PADOMI MAIJĀ

Svinēsim, cerot uz izaugsmi!

Klāt mēnesis, kad viss zied, smaržo, reibina!

Šai skaistajā gadalaikā svētki atkal ir darbam, valstij un arī izdevniecībai Lietišķās informācijas dienests – šogad 17. maijā svinēsim jau 27. dzimšanas dienu kopš uzņēmuma dibināšanas.

Maijs ir nozīmīgs mēnesis arī žurnālam Bilances Juridiskie Padomi, jo pirms septiņiem gadiem prezentējām lasītājiem tā pirmo numuru. Žurnāls bija kā dāvana izdevniecības 20. jubilejā, un toreiz aizsākām to ar tematu, kas  savu aktualitāti nav zaudējis – par nodokļu tiesībām. Kā nu daudzi var pārliecināties, no nodokļu nomaksas atkarīgs, vai pārcietīsim nebaltās dienas. Tādas nejaukā vīrusa sakarā patlaban ir ne vienam vien uzņēmumam un tā darbiniekiem.

Svētku reizē negribas runāt par nepatīkamo, tāpēc maija numura intervija ir par to, kā spēsim iziet no krīzes, kas jādara, lai uzņēmumu darbība atjaunotos un sekotu ekonomiskā izaugsme. Sarunā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktoru Kasparu Rožkalnu noteikti atradīsit vērtīgas atziņas un vērā ņemamas ierosmes. Tāpat noderīgi būs padomi, kā rīkot attālinātas sapulces komercsabiedrībās, biedrībās un nodibinājumos. Būtiski arī ņemt vērā, kā ievērojamas personu datu aizsardzības prasības, ja darbs jāveic no mājām.

Mūs priecē, ka žurnāla satura veidošanā iesaistās jauni autori, aug lasītāju auditorija.  Laikā, kad jācīnās arī par mediju informatīvās telpas saglabāšanu ekonomiski un finansiāli sarežģītā situācijā, jūsu, lasītāju, atbalsts ir ļoti svarīgs! Iesakiet žurnālu saviem klientiem, partneriem, pievērsiet uzmanību, ka to var lasīt arī digitālajā vidē – kopš aprīļa iespējams atsevišķi iegādāties piekļuvi jaunāko žurnāla numuru elektroniskajām versijām portālā BILANCE PLZ (www.plz.lv).

Vairāk par MAIJA numura saturu uzziniet žurnāla mājaslapā www.juridiskiepadomi.lv

Vineta Vizule,

žurnāla Bilances Juridiskie Padomi redaktore

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *