BILANCE NOVEMBRĪ:

Manai dzimtenei – apaļa jubileja!

Maija Grebenko, Mg.sci.oec.,
žurnāla Bilance galvenā redaktore

Simts – tas «tikai simts» vai «jau simts»? Kā nu uz to skatās…

Mēs visi labi zinām, kā krājas šis skaits, kam bija jāiziet cauri, lai mēs būtu tur, kur esam. Lai varētu lepoties ar to, kas mums ir, un cerēt uz to, kas vēl būs! Bet pie visa labā cilvēks ātri pierod. Tomēr vēl ir daudz, pie kā jāpiestrādā. Bet tā ir visur un vienmēr, tas ir mūsu kopējais un bezgalīgais darbs. Gan Rīga, gan Latvija nekad «nebūs uzcelta» līdz galam!

Lai mums pietiktu spēka un ticības turpināt iesākto!

Dievs, svēti katru un ikvienu, savējo un citādo, šodien un vienmēr! Mēs esam to pelnījuši, un mums viss izdosies.

Kādi tikai pasākumi šajās dienās nav veltīti gadadienai: uzstāšanās, koncerti, izstādes… Tiešām svētku gaisotne ir nodrošināta visiem! Nesēdēsim mājās, izjutīsim piederību savai valstij un tās lielajiem svētkiem. Nākamie tik nozīmīgie ilgi būs jāgaida…

Bet pēc svinēšanas 23. novembrī esiet mīļi gaidīti Latvijas Nacionālajā bibliotēkā uz mūsu ikgadējo konferenci «Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi».

Lielākā daļa grāmatvežu tomēr ir sievietes. Mēs esam gudras, skaistas, harizmātiskas. Mēs daudz zinām un daudz protam. Uz mūsu pleciem uzlikta liela atbildība par valsts labklājību un pat drošību. Uz mūsu labticību cer vairāki dienesti… Kaut arī pieaug interese par mūsu profesiju arī no stiprā dzimuma puses, tā varētu būt mazliet lielāka. Godājamie vīrieši, mums jūsu pietrūkst, jo jums ir savādāks domāšanas stils, interesantāka uztvere un negaidīti secinājumi.

Tiksimies 23. novembrī, uzzināsim jaunumus profesionālajā jomā, izteiksim savus viedokļus, kopā padziedāsim, iemalkosim šampanieti, un man vēlreiz būs iespēja jūs visus apsveikt — gan lasītājus, gan  autorus, gan visus pārējos kopīgā darba darītājus!

Ar žurnāla saturu var iepazīties šeit.

ABONĒT ŽURNĀLU VAR ŠEIT.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *