50 grāmatas par vienas grāmatas cenu!

grāmatu komplektsNebijusi iespēja – papildināt darbiniekiem pieejamo bibliotēku vai savu personīgo grāmatplauktu ar 50 grāmatām par vienas grāmatas cenu (tikai 19 EUR)! Piegāde uz Omniva pakomātiem tikai 3 eur, vai saņemiet mūsu veikalā bezmaksas!

Komplektā iekļautas grāmatas par mārketingu, sabiedriskajām attiecībām, inovācijām, uzņēmējdarbības veidošanu un vadīšanu, pieredzējušu un veiksmīgu uzņēmēju un vadītāju pieredzi, efektīvu personisko saziņu, veselību, kā arī biznesa romāni.

KOMPLEKTĀ IEKĻAUTAS ŠĀDAS GRĀMATAS:
Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas. NĒ muldēšanai. Mutvārdu atsauksmju mārketinga noslēpumi. Zīmola filozofija. Jaunie mārketinga un sabiedrisko attiecību likumi. KAĶI. Inovācijas deviņas dzīvības. Sabiedrisko attiecību stratēģija. Radošas sabiedriskās attiecības. Sabiedrisko attiecību kampaņu plānošana un vadīšana. Sabiedriskās attiecības tiešsaistē. Efektīva personiskā saziņa sabiedriskajās attiecībās. Tiešā mārketinga rokasgrāmata. Stratēģijas atjaunošana. Ārējā riska vadība. Biznesa atveseļošana. Karjeras veidošana grūtos laikos. Darba krāsas. Vadīt pārmaiņas. Jaunās organizācijas. Valdes sanāksmes. Reputācijas vadības stratēģijas. Pārdošana radošā lidojumā. Reformators. Māksla pelnīt. Džeka piezīmes. Paslēpies biznesā. A.Žimants: Ar skatu uz pasauli. Iļja Gerčikovs: Būt kopsolī ar laiku. Sarunas ar N.Skauģi par biznesu un laiku. Īstenot stratēģiju. Inovācijas. Pieņemšana un atlaišana. Pārmaiņas. Dzīvot zaļi. Starptautisks bizness. Kā sasniegt rezultātus. Karjeras veidošana. Savs bizness audiogrāmata. 1993.gads faktos un izjūtās. Kad atgriežas pagātne. Liktenīgā atgriešanās. Ādas veidojumu ābece. Viss par kāju vēnām. Stress un depresija. Uzmanību, insults. Gremošanas traucējumi. Alerģija un astma. Menopauze. Uztura izpratne. Muguras sāpes. 

Vairāk par grāmatu komplektu šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *