ŽURNĀLS BILANCE MAIJĀ

Gadiņš klāt

Aiz loga maijs! Beidzot esam sagaidījuši pavasari. Kopā ar pavasari — atgādinājums par Lietišķās informācijas dienesta dzimšanas dienu. Jā, ir iespēja mūs apsveikt, 17. maijā būsim 28 gadus v… jauni! Tie ir svētki gan uzņēmuma dibinātājiem un īpašniekiem, gan izdevniecības kolektīvam. Cerams, arī jums, mūsu veidoto žurnālu un grāmatu lasītājiem, vebināru klausītājiem, portāla apmeklētājiem, normatīvo aktu abonentizdevumu ilggadējiem abonentiem!

Tieši tik ilgi esam centušies palīdzēt biznesa cilvēkiem orientēties likumdošanas džungļos, analizēt ekonomikas attīstību un lejupslīdi, sekot un atrisināt problēmas, sniegt skaidrojumus un padomus.

Domājams, tas ir pietiekami ilgs mūžs uzņēmumam vismaz Latvijas mērogā, veiksme un reizē māksla noturēties biznesā tik ilgus gadus, it īpaši, ka šajā laikposmā bija jāpārcieš ne vien globālā ekonomikas krīze, bet arī pandēmija. Un gaisma tuneļa galā vēl nav redzama…

Žurnāls Bilance izveidots mazliet vēlāk, bet turpina iesākto, jo iedziļināšanās normatīvo aktu grozījumos un to piemērošanā sagādā grūtības ne vien “jaunajiem”, bet arī pieredzējušiem grāmatvežiem.

Mūsu veiksmīgais darbs balstās uz vairāku autoru atsaucību un pretimnākšanu. Esam gandarīti, ka izdevniecības grāmatu un žurnālu autoru lokā ir paši zinošākie, profesionālākie speciālisti, savas jomas autoritātes, kam teorētiskās zināšanas nostiprinātas ar lielu praktiskā darba pieredzi. Ne velti mūsu žurnālu rakstu autori reizēm pārtop par kursu un semināru (diemžēl patlaban attālināti) vadītājiem, kas gatavi dalīties ar zināšanām ar jums, lasītāji!

Īpaši gribu atzīmēt, ka veiksmīgs uzņēmums nav iedomājams bez saliedēta kolektīva. Droši varu teikt, ka esam izcila komanda, un man ir tas gods būt šī kolektīva daļai nu jau sešus gadus, kaut gan sadarbība ilgst vairāk nekā divdesmit gadu. Kolēģi saprot viens otru no pusvārda, ir atbildīgi un izpalīdzīgi. Esmu ļoti noilgojusies pēc viņiem, jo gandrīz visi strādājam attālināti.

Pandēmija krasi mainīja mūsu dzīvi, gan privāto, gan sabiedrisko. Attālināti strādājam, attālināti skolojamies. Vai pratīsim atkal saiet kopā?

Neaizmirsīsim, ka no šā gada pirmā jūlija stāsies spēkā “revolucionārie” jaunumi iedzīvotāju ienākuma nodoklī un likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”, kas ietekmēs gandrīz katru fizisko personu. Turklāt šā gada otrajā pusgadā regulējums tiek saukts par “pārejas periodu”, bet no jaunā gada piedzīvosim turpinājumu… Un tās būs citas normas. 

Neskatoties uz to, ka “doma” ir uzlabot tautas dzīvi, sekas var būt ļoti nopietnas un ne tik pozitīvas, kā bija domājuši šīs idejas autori. Ceru, ka arī turpmāk būsim jums noderīgi!

Maija Grebenko, Mg.sci.oec.,
žurnāla BILANCE galvenā redaktore

NUMURA SATURS

LASĪT ELEKTRONISKI

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *