Paliec mājās un piedalies tiešraides semināros internetā!

Kopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī esam pārcēluši marta un aprīļa sākuma klātienes semināru norises laikus un piedāvājam papildināt zināšanas neklātienē.
Jau patlaban ir iespējams noskatīties vairāk, kā 15 dažādu semināru videoierakstus, kā arī pieteikties tuvākajiem tiešraides e-semināriem interneta vidē!

E-semināri ir tiešraides semināri internetā, kurus var vērot savā datorā, kas pieslēgts internetam. E-semināra dalībniekiem ir iespēja sekot līdzi lektora vizuālajai un audio prezentācijai, kā arī rakstiski vai mutiski uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā.
Pēc pieteikšanās un apmaksas uz e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums ar unikālu saiti (linku). Pirms e-semināra savā e-pastā saņemsiet arī lektora sagatavotos izdales materiālus, kā arī piekļuvi e-semināra video ierakstiem BILANCES AKADĒMIJAS vietnē dažu dienu laikā pēc e-semināra norises. Papildinformācija par to, kā līdzdarboties seminārā tiks sniegta arī tiešraidē īsi pirms e-semināra sākuma. Neskaidrību gadījumā uz jautājumiem vienmēr atbildēs mūsu Klientu serviss.

Apkopots visu mācību saraksts atrodams šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *