17. maijā izdevniecībai svētki!

Uzņēmumu reģistrā tālajā 1993. gada 17. maijā  tika iekļauts jauns uzņēmums – LIETIŠĶĀS INFORMĀCIJAS DIENESTS , kura dibinātāju mērķis bija palīdzēt visiem, kas iesaistīti komercdarbībā, orientēties jaunajos likumos, valdības izdotajos noteikumos un to izmaiņās. Normatīvā regulējuma izmaiņas notika tik straujas, ka tām bija grūti izsekot.

Vai atceraties, kas tolaik – pirms 27 gadiem – notika Latvijā? Pa šo laiku pat paguvusi izaugt jauna grāmatvežu un finansistu paaudze!

Tikai pirms trim gadiem -1990. gada 4. maijā – Latvijas PSR Augstākā Padome bija pieņēmusi “Deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”.  1993. gada pavasarī apgrozībā tika laista  nacionālā valūta – pirmās 5 latu banknotes. Neilgi kā bija stājies spēkā līgums par ekonomisko sadarbību starp Latviju un Eiropas Ekonomisko Kopienu. Internets tolaik nebija katrā mājoklī un pat ne katrā birojā, tāpēc grāmatvežiem tik noderīgi izrādījās izdevniecības turpmākajos gados veidotie produkti, sākot jau ar BILANCES BIBLIOTĒKAS sērijas ietvaros izdoto grāmatu par pievienotās vērtības nodokli (PVN) un normatīvo aktu apkopojumu izdevumā Nodokļu sistēma. Ar laiku dažādu nozaru regulējošie normatīvos aktus izdevniecība apkopoja tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS. Vienlaikus dzima arī ideja par izglītojošu semināru un kursu rīkošanu, kas nu pārtapusi BILANCES AKADĒMIJĀ.

Šo gadu laikā izdevniecība ir kļuvusi par nozīmīgu spēlētāju biznesa literatūras izdošanas laukā.

Tās paspārnē jau 20 gadus tiek izdots žurnāls BILANCE, kam ar laiku pievienojās žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI, savukārt interneta laikmetā ziņu apkopojums par jaunākajām normatīvo aktu izmaiņām pārcēlies uz tiešsaisti un, sākot no pašnodarbinātā līdz liela eksportējoša uzņēmuma vadītājam, ikdienas darbam noderīga informācija rodama ziņu portālā BILANCE PLZ (www.plz.lv).

Pateicoties izdevniecības Lietišķās informācijas dienests pastāvīgajiem un jaunajiem klientiem, sadarbības partneriem, publikāciju autoriem, ekspertiem un semināru lektoriem esam varējuši godam sagaidīt šo nozīmīgo jubileju!

Latvijas mērogiem 27 gadi uzņēmumam ir brieduma un pieredzes rādītājs!

Tāpēc sakām lielu PALDIES!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *