Noskaidroti “Gada grāmatvedis 2018” un “Par mūža ieguldījumu” balvas ieguvēji

Svinīgā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā žurnāla BILANCE ikgadējās konferences noslēgumā piektdien, 23. novembrī, apbalvoti konkursa “Gada grāmatvedis 2018”un “Par mūža ieguldījumu” uzvarētāji.

Par uzvarētāju “Gada grāmatveža” kategorijā kļuvusi Daiga Olševska, Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas galvenā grāmatvede.

D. Olševska ir ekonomikas zinātņu maģistre un atbildīgajā galvenās grāmatvedes postenī strādā jau 16 gadus. Kolēģi viņu raksturo kā zinošu, atbildīgu, profesionālu cilvēku, uz kuru var paļauties.

“Jebkurš uzņēmums būtu lepns, ja tajā strādātu tāds cilvēks kā Daiga,” D. Olševskas ieguldījumu apliecināja arī Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas personāla daļas vadītāja Svetlana Karaņikova, piebilstot, ka balvas piešķiršanu kolektīvs turējis noslēpumā, lai apbalvošanas mirklis būtu iespējami negaidīts.

“Tas tiešām ir pārsteigums. Es zināju, ka esmu viena no pretendentēm, taču nezināju, ka būšu šī titula īpašniece,” sacīja D. Olševska, sakot paldies savam uzņēmumam, kas viņu izvirzījis “Gada grāmatveža” balvai jau vairākkārt.

Savukārt balvu “Par mūža ieguldījumu”saņēma Gaida Kalniņa, zvērināta revidente, ekonomisko zinātņu doktore un grāmatvedības pasniedzēja ar 44 gadu stāžu.

G. Kalniņa devusi milzīgu ieguldījumu jaunās grāmatvežu paaudzes skološanā, atzīmēja uzņēmuma “VISMA Horizon” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Brīvība-Dzenuška. To apliecināja arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta profesore Inguna Leibus, kas ar smaidu atcerējās, kā baidījusies no grāmatvedības eksāmena pie “bargās pasniedzējas” G. Kalniņas.

Savukārt pati G. Kalniņa atzina, ka, lai gan visu mūžu mācījusi jaunos grāmatvežus, arī viņa pati aizvien nepārtraucot apgūt jaunas zināšanas, jo nemitīgās normatīvā regulējuma izmaiņas to gluži vienkārši liek darīt. “Ja vēlies noturēties apritē, tad jāseko līdzi visam jaunajam,” atzīst G. Kalniņa.

 

Apbalvošanas ceremonijas svarīgāko mirkļu video sižetu iespējams noskatīties šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *