Pašnodarbināto grāmatvedība un nodokļi – atkārtots un atjaunots 8. izdevums!

Pašnodarbināto grāmatvedība un nodokļi
Iznācis atkārtots un atjaunots 8. izdevums!

Labākā dāvana pašnodarbinātajai personai – tā grāmatas priekšvārdā uzsver Mg. sci. oec. M.Grebenko!
Grāmatveža profesionālā dzīve kļūst arvien sarežģītāka. Mainās ne vien nodokļu likmes, bet arī likmju piemērošana. Grāmatvedim nemitīgi jāpatur prātā neskaitāmie varianti, meklējot risinājumu ikdienišķajos darbos.
2018. gadā ir grozīti gandrīz visu nodokļu likumi. Diemžēl šis process notika lielā steigā. Tas nozīmē, ka visiem speciālistiem praktiskajā jomā ik pēc brīža rodas kārtējais jautājums par grozīto normu piemērošanu, tādēļ bez uzticama padomdevēja palīdzības iztikt ir arvien grūtāk.
Pašnodarbināto personu darbības uzskaitē 2018.gadā notikušas būtiskas izmaiņas – nodokļu aprēķini kļuvuši sarežģītāki, līdz ar to arī iespējamas kļūdainas situācijas. Šī grāmata būs lielisks palīglīdzeklis pašnodarbinātajām personām, kuras veic uzskaiti vienkāršā ieraksta sistēmā, orientēties jaunajā nodokļu piemērošanas kārtībā un normatīvajos aktos. To sistematizēts saraksts atrodams grāmatas 1.pielikumā, kā arī apkopota informācija par iespējām izvēlēties vienkāršotu nodokļu aprēķināšanas un uzskaites kārtību.
Grāmatas autore ir Inguna Leibus, ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Grāmatvedības un finanšu katedras profesore, daudzu zinātnisku un praktisku rakstu autore.

Grāmatu var iegādāties šeit… 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *