Jauna grāmata un e-grāmata grāmatvedības pamatu izzināšanai

Ievads grāmatvedībāIznākusi jauna grāmata Ievads grāmatvedībā jeb Grāmatvedības pamati: teorija un uzdevumi”.  Grāmatas autore ir Mg.oec. Laila Kelmere, grāmata izdota sērijā BILANCES BIBLIOTĒKA.

Jaunā grāmata paredzēta kā mācību un izziņas līdzeklis, lai nostiprinātu zināšanas un iemaņas grāmatvedības pamatos. Tajā ietverti piemēri, kas paskaidro atsevišķus grāmatvedības uzskaites pamatelementus, un uzdevumi ar atrisinājumiem. Materiāls veidots tā, lai pakāpeniski nostiprinātu iemaņas grāmatvedības uzskaites pamatprincipos. Izpētot grāmatā iekļautos piemērus un izpildot uzdevumus, var gūt praktiskas iemaņas aktīvu un pasīvu klasificēšanā, grāmatošanā, bilances un peļņas vai zaudējuma aprēķina (klasificēta pēc izdevumu veidiem) sagatavošanā, kā arī gūt priekšstatu par grāmatvedības uzskaites nepieciešamību un pielietojamību.

Grāmatā iekļauti 9 piemēri, 20 dažādas sarežģītības uzdevumi ar atrisinājumiem un 5 pielikumi, tai skaitā veidlapas, lai krājumā iekļautos uzdevumus varētu risināt patstāvīgi. Grāmatas pielikumā iekļauts: bilances shēma un tās aizpildīšanas piemērs; peļņas vai zaudējumu aprēķina shēma un tās aizpildīšanas piemērs; nodokļu likmes; veidlapas un kontu plāns.

Lasītājiem tiek piedāvāts gan 256 lappušu drukātais izdevums, gan tiešsaistē lasāma e-grāmata.

Vairāk par grāmatu lasiet šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *