Inventarizācija. Jaunā Grāmatvedības likuma un tam saistošo MK noteikumu prasības – e-semināra videoieraksts

Semināra lektore:  SANDRA DZERELE, zvērināta revidente, SIA Sandra Dzerele un Partneris partnere.

Cena žurnālu abonentiem €39 + PVN, pārējiem €49 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

59.29 ar PVN

E-semināra videoieraksts

Inventarizācija. Jaunā Grāmatvedības likuma un tam saistošo MK noteikumu prasības inventarizāciju organizēšanā, dokumentēšanā un atklāto starpību iegrāmatošanā


E-semināra mērķis ir sniegt vadlīnijas inventarizācijas instrukciju sagatavošanā, lai nodrošinātu inventarizāciju organizāciju uzņēmumā atbilstoši jaunā Grāmatvedības likuma prasībām, kas varētu būt nozīmīgas kā uzņēmuma vadītājiem, tā inventarizāciju organizētājiem un tajā iesaistītām personām un grāmatvežiem, kuri nodrošina rezultātu iegrāmatošanu un uzrādīšanu finanšu pārskatos.

E-semināra “Inventarizācija. Jaunā Grāmatvedības likuma un tam saistošo MK noteikumu prasības inventarizāciju organizēšanā, dokumentēšanā un atklāto starpību iegrāmatošanā” programmā:

  1. Inventarizācijas mērķi un tiesību aktu prasības to veikšanā un veidos.
  2. Grāmatvedības organizācijas dokumentos ietveramie jautājumi par inventarizācijām.
  3. Inventarizācijas metodes kustamai, nekustamai mantai, ķermeniskām lietām, skaidai naudai, nemateriāliem aktīviem un bezķermeniskām lietām, prasījumu un saistību summām, budžeta iestādes īpašumiem, bibliotēkas krājumiem un kredītiestāžu pieņemtajiem noguldījumiem, turējumā vai glabājumā esošu ķermenisku lietu un atbildīgā glabāšanā nodotu lietu inventarizācijas.
  4. Inventarizācijas veikšanas kārtība, komisijas sastāvs, sākšanas un pabeigšanas termiņi, tai skaitā pandēmijas apstākļu inventarizācijas norises.
  5. Inventarizācijas sarakstos esošo rezultātu dokumentēšanas kārtība elektroniski vai manuāli.

Šī semināra ieraksts tika veikts 2021. gada 7. decembrī. Videoieraksta ilgums ~ 2 h.


E-semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.

Šeit Jūs varat noskatīties demonstrācijas ierakstu:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Inventarizācija. Jaunā Grāmatvedības likuma un tam saistošo MK noteikumu prasības – e-semināra videoieraksts”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…