Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos – semināra videoieraksts

Mg.sci.oec. MAIJA GREBENKO, praktiskās grāmatvedības speciāliste un konsultante, žurnāla Bilance galvenā redaktore, grāmatas “Darba likums un grāmatvedība” autore.

Cena žurnālu abonentiem €39 + PVN, pārējiem €49 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

59.29 ar PVN

Semināra “Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos” programmā:

  1. Prognozējamā neapliekamā minimuma 2020. gada varianti saskaņā ar grozījumiem MK noteikumos Nr. 676 (par minimumu un atvieglojumiem). Parādnieku būs mazāk.
  2. Mainīta faktiskā neapliekamā minimuma precizēšana par 2020. gadu.
  3. Piemēri, ja darbinieka tiesības uz minimumu pastāv nepilnu gadu.
  4. Atvieglojumi, papildu atvieglojumi, pensijas neapliekamais minimums, pensijas pārrēķins un ikgadējā indeksācija. Ko gaidīt no indeksācijas 2020. gadā?
  5. Normatīvie akti, kas palikuši bez izmaiņām, un tādi, kas palīdz uzņēmējiem pārvarēt ekonomisko krīzi. Valdības pieņemtie lēmumi.
  6. Aprēķins, nodokļi un pārskati par atvaļinājuma naudu, kas izmaksāta pirms atvaļinājuma par abiem mēnešiem. Minimuma piemērošana.
  7. Grozījumi MK noteikumos Nr. 827 (VSAOI, IIN, riska nodeva). Kā maksāsim darbaspēka nodokļus 2021. gadā. Kas mainās MK noteikumu pielikumos.
  8. Grozījumi MK noteikumos Nr. 969 (izdevumu kompensācija komandējumos). Kad drīkst maksāt mazāku dienas naudu un kad to nemaz nemaksā?
  9. Piemēri un skaidrojumi.

Semināra “Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos”  ieraksts tika veikts 2020. gada 8. aprīlī. Videoieraksts sastāv no 4 daļām ar kopējo garumu ~ 120 min.


Semināra videoieraksts – tā ir iespēja noskatīties interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā. Atšķirībā no speciāli veidotiem apmācību video, šis ir “dzīvs” ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos semināra izdales materiālus.

Šeit varat noskatīties demonstrācijas ierakstu

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Aktualitātes grāmatvežiem krīzes apstākļos – semināra videoieraksts”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…