Jaunās, vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības: kam jāgatavojas? Kādas izmaiņas ir jāievieš katram uzņēmumam un iestādei personas datu apstrādē un datu apstrādes sistēmās – semināra videoieraksts

Mg.iur. Māris Ruķers,
vadošais personas datu aizsardzības eksperts Latvijā

Publikāciju un monogrāfiju autors personas datu aizsardzības un administratīvajās tiesībās. Darba pieredze saistīta gan ar datu aizsardzības un administratīvo tiesību problemātiku, gan komerctiesībām un klientu pārstāvību tiesās: Datu valsts inspekcijas direktores padomnieks 2001-2004; Latvijas Universitātes lektors no 2001.-2014; SIA “E-sabiedrības risinājumi” – juridiskā biroja pakalpojumi un konsultācijas tiek sniegtas no 2005.gada.
Dažādu apmācību un semināru vadītājs (Valsts administrācijas skola, Latvijas tiesnešu mācību centrs, pašvaldību mācību centri u.c.). Plaša Latvijas un arī starptautiska pieredze personas datu aizsardzības un citu tiesību jautājumos iegūta konsultējot daudzus lielākos uzņēmumus un iestādes Latvijā.

Cena žurnālu abonentiem €49 + PVN, pārējiem €59 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

59.29 ar PVN

Semināra “Jaunās, vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības: kam jāgatavojas? Kādas izmaiņas ir jāievieš katram uzņēmumam un iestādei personas datu apstrādē un datu apstrādes sistēmās” programmā:

Jaunās vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošana uzsākta 2018. gada 25. maijā, nosakot vienādus noteikumus personas datu aizsardzībai visā Eiropas Savienībā. Tas nozīmē –  uz to var atsaukties un pieprasīt tās ievērošanu.
Jaunās, vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības: kam jāgatavojas? Kādas izmaiņas ir jāievieš katram uzņēmumam un iestādei personas datu apstrādē un datu apstrādes sistēmās.

1. Vispārīgā datu aizsardzības regula:
– piemērošanas problemātika;
– metodoloģija;
– uzraudzības valsts noteikšana;
– terminu izpratne.
2. Regulas ieviešanas organizācijā obligāti veicamie soļi.
3. Tiesisko pamatu noteikšanas problēmas (piekrišana un leģitīmā interese, profilēšana).
4. Personas datu apstrādes principi un datu subjekta tiesības.
5. Pārziņa pienākumi:
– līgums ar apstrādātāju;
– apstrādes drošība un risku vērtēšana apstrādes darbību reģistrs;
– novērtējums par ietekmi uz datu aizsardzību;
– personas datu aizsardzības speciālists;
– personas datu incidenta ziņošana u.c. saistītie jautājumi.
6. Personas datu apstrādes likuma projekts.


Semināru ieraksti – tā ir iespēja noskatīties sev interesējošo semināru sev ērtā laikā un vietā! Atšķirībā no studijā speciāli veidotiem un montētiem video-semināriem, šis ir dzīvs ieraksts no reāli notikuša semināra, kas nozīmē, ka jums ir iespēja dzirdēt arī dalībnieku uzdotos jautājumus un lektora sniegtās atbildes uz tiem. Saņemsiet arī lektora sagatavotos izdales materiālus.
Semināra ieraksts tika veikts 2018. gada 27.martā.
Šeit Jūs varat noskatīties demonstrācijas ierakstu

*Jūsu pieteikšanās e-pasts tiks reģistrēts, kā lietotājvārds pilnai piekļuvei šim semināram video formātā vietnē www.bilancesakademija.lv

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Jaunās, vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības: kam jāgatavojas? Kādas izmaiņas ir jāievieš katram uzņēmumam un iestādei personas datu apstrādē un datu apstrādes sistēmās – semināra videoieraksts”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…