Seminārs 14.09.2018.: “Kā atbrīvoties no dokumentu kalniem – papīra grāmatvedības dokumentu pārvēršana elektroniskajā vidē

Mg. sc. Ilga Robežniece
Vairāk nekā 20 gadu pieredze dokumentu pārvaldībā un 18 gadu pieredze arhīvu pārvaldībā, 15 gadu strādājusi Latvijas Valsts arhīvā kā struktūrvienību vadītāja. Lektore piedalījusies dokumentu un arhīvu pārvaldības ārējo normatīvo aktu izstrādes darba grupās, sagatavojusi MK noteikumus “Kārtība, kādā nodod dokumentus pastāvīgā valsts glabāšanā Latvijas Nacionālajā arhīvā”. Darbs pilotprojektā “Elektronisko dokumentu sagatavošana ilglaicīgai un pastāvīgai saglabāšanai” Latvijas Nacionālajā arhīvā 2013. gadā. Regulāri vada lekcijas un seminārus, kā arī veic praktisko darbinieku apmācību iestādēs un uzņēmumos. Kā eksperte piedalās izglītības iestāžu un mācību programmu akreditācijā.

Cena žurnālu abonentiem €89 + PVN, pārējiem €99 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

Kā atbrīvoties no dokumentu kalniem – papīra grāmatvedības dokumentu pārvēršana elektroniskajā vidē. 

14. septembris 10:00 – 14:30
Viesnīcā “Radi un Draugi”, Mārstaļu ielā 3, Rīgā

Iestādēm un uzņēmumiem veidojas dokumenti dažādos informācijas nesējos (papīra, elektroniskie). Kā pārvaldīt un kā saglabāt šos dokumentus? Vai ir iespējams grāmatvedības dokumentus pārvaldīt elektroniskajā vidē, pakāpeniski samazinot papīra dokumentu apjomu?
Semināra laikā aplūkosim, kā sagatavoties papīra grāmatvedības dokumentu pārvēršanai un kā vadīt šo procesu. Kādas darbības jāveic un kādi dokumenti jāveido, lai pārvēršana notiktu atbilstoši LV normatīvo aktu prasībām? Kādām prasmēm un zināšanām jābūt, lai pārvēršanas process neizraisītu nenovēršamus riskus?

  1. Normatīvie akti un to piemērošana.
  2. Dokumenta (t. sk. grāmatvedības) izvērtēšana.
  3. Dokumentu sagatavošana pārvēršanai un pārvēršanas process.
  4. Dokumenta izveide glabāšanai elektroniskā formā.
  5. Iegūto dokumentu glabāšana un pārvērsto papīra dokumentu iznīcināšana.

Semināra programma:
9:30–10:00  reģistrācija
10:00–12:00  seminārs
12:00–12:30  kafijas pauze
12:30–14:30  seminārs


Dalības maksā iekļauti  izdales materiāli un kafijas pauze. Saņemsiet arī apliecību par temata apgūšanu.
Jautājumus semināra vadītājam lūdzu iesūtīt: [email protected]

Atteikumus no semināra apmeklējuma pieņemam līdz iepriekšējās darbdienas plkst. 15:00, saņemot rakstisku iesniegumu par naudas atgriešanu, vai pārcelšanu citu pasūtījumu apmaksai.
Vēlāki atteikumi netiek pieņemti, bet klientam tiek nosūtīti semināra materiāli.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Seminārs 14.09.2018.: “Kā atbrīvoties no dokumentu kalniem – papīra grāmatvedības dokumentu pārvēršana elektroniskajā vidē”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *