Grāmatvedība

Abonentizdevums vienā sējumā
Abonentizdevumā apkopoti grāmatvedību regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi, Latvijas Bankas un citu institūciju izdotie normatīvie akti.
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

125.00199.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Grāmatvedības likums un citi normatīvie akti apkopoti abonentizdevumā Grāmatvedība.
Abonentizdevums vienā sējumā.

Abonentizdevumā apkopoti grāmatvedību regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi, Latvijas Bankas un citu institūciju izdotie normatīvie akti.

Abonentizdevumā normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Grāmatvedības vispārīgie normatīvie akti. Likums «Par grāmatvedību» (grāmatvedības likums), Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums. Noteikumi par grāmatvedības kārtošanu un organizāciju, par gada pārskatiem, dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu.
  • Norēķinu operācijas. Noteikumi par kases operāciju uzskaiti, par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām un lietošanas kārtību.
  • Kontrole un revīzija. Valsts kontroles likums, Iekšējā audita likums, Revīzijas pakalpojumu likums. Noteikumi par zvērinātu revidentu darbības un iekšējā audita veikšanas kārtību.
  • Statistika. Statistikas likums, noteikumi par statistisko klasifikāciju sarakstu un tajā iekļauto statistisko klasifikāciju ieviešanas, uzturēšanas un publicēšanas kārtību.

KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām grāmatvedības jomā!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Grāmatvedība”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…