Būvniecība

Abonentizdevums divos sējumos
Abonentizdevumā apkopoti būvniecību regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi un citu institūciju izdotie normatīvie akti.
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

125.00199.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Būvniecības normatīvie akti – abonentizdevumā Būvniecība divos sējumos.

Abonentizdevumā apkopoti būvniecību regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi un citu institūciju izdotie normatīvie akti.

Abonentizdevumā būvniecības normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Vispārīgie noteikumi būvniecībā. Būvniecības likums, Ēku energoefektivitātes likums. Vispārīgie būvnoteikumi, ēku būvnoteikumi, noteikumi par būvkomersantu reģistrāciju un klasifikāciju, par būvinspektoriem, civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu būvniecībā, būvizmaksu noteikšanas kārtību, būvnormatīvi par būvkonstrukciju projektēšanu.
  • Licencēšana būvniecībā. Būvspeciālistu kompetences novērtēšanas un patstāvīgās prakses uzraudzības noteikumi.
  • Būvdarbu uzsākšana un veikšana. Noteikumi par būvprojekta saturu un noformēšanu, būvniecības publiskās apspriešanas kārtību; inženierizpētes noteikumi būvniecībā.
  • Specializētā būvniecība. Likums «Par hidroelektrostaciju hidrotehnisko būvju drošumu». Atsevišķu inženierbūvju, dzelzceļa, hidrotehnisko un meliorācijas būvju, ar radiācijas drošību saistīto būvju, autoceļu un ielu būvnoteikumi; būvnormatīvi par elektronisko sakaru tīkliem, ģeodēziskajiem darbiem būvniecībā, ūdensapgādes būvēm, kanalizācijas būvēm, meliorācijas sistēmas un hidrotehniskajām būvēm, gāzesvadu sistēmām.
  • Uzraudzība būvniecībā. Noteikumi par būvju tehnisko apsekošanu.
  • Ugunsdrošība. Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likums, ugunsdrošības noteikumi, būvnormatīvs «Būvju ugunsdrošība».

KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām būvniecības nozarē!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Būvniecība”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…