PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + BilancePLZ (www.plz.lv)

(1 atsauksme)

Portāls BilancePLZ (www.plz.lv), ir daudz plašāks, operatīvās informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā papildus ikmēneša drukātā žurnāla saturam. Ikdienas grāmatvedības un likumdošanas aktuālā informācija, kā arī drukāto žurnālu arhīvs un e-žurnāli!

Drukātajā žurnālā (līdz 31.12.2019.) uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu.

8.9699.68 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Žurnālā Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu. Drukātais žurnāls Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis iznāks reizi mēnesī līdz 31.12.2019. Tas koncentrētā formā apkopo informāciju par jaunākajiem normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz nodokļu un grāmatvedības regulējumu, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.c. jomām, ko būtiski ņemt vērā gan privāto uzņēmumu, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu darbā, kā arī svarīgi zināt fiziskajām personām – saimnieciskās darbības veicējiem. Ja būsiet ko palaiduši garām, tad žurnāls to atgādinās!


Portāls BilancePLZBilances Padomi, Likumi, Ziņas (www.plz.lv) ir daudz plašāks, operatīvs ikdienas informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā un papildus ikmēneša drukātajam žurnālam pieejams līdz pat 3 lietotājiem:

 • varēsiet sekot līdzi normatīvo aktu pieņemšanas procesam un izteikt savus priekšlikumus;
 • ik rītu e–pastā saņemsit plz.lv Ekspertu ziņojumu ar aktuālākās informācijas izlasi;
 • iegūsiet ekspertu atbildes uz  jautājumiem, kuras sniegs kompetenti finanšu, grāmatvedības un tiesību nozaru speciālisti, Valsts ieņēmumu dienesta un citu valsts institūciju pārstāvji;
 • varēsiet izmantot grāmatvežu noderīgus elektroniskos rīkus un videomateriālus;
 • uzzināsit par jaunāko tiesu praksi komerctiesību un nodokļu jomās;
 • varēsiet izmantot žurnāla Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis eArhīvu.

 Digitālajā laikmetā visātrāk informāciju var iegūt internetā, un interneta žurnāla plz.lv lietotāji ir pirmie, kas uzzina par rosinātajām izmaiņām likumos un Ministru Kabineta noteikumos, jaunākajiem Valsts ieņēmumu dienesta skaidrojumiem, komersantiem nozīmīgiem tiesu nolēmumiem, finanšu piesaistes resursiem u.c. aktuālu informāciju. Portāls mūsdienu informācijas gūzmā atsijā pašu būtiskāko, lai ikdienas aizņemtībā grāmatvedim, finansistam, personālvadības speciālistam u.c. darbiniekiem nebūtu tas jāmeklē pa dažādu valsts iestāžu un ministriju mājaslapām. Turklāt, ietaupot dārgo laiku, svarīgākās informācijas atlasi ar PLZ Ekspertu ziņojumu varat katru darbadienas rītu saņemt uz norādīto e–pastu.
Atgādinām, ka juridiskajām personām ir iespēja pieteikt piekļuvi portālam trīs darbiniekiem!

1 atsauksme par PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + BilancePLZ (www.plz.lv)

 1. ziņnesis

  Kā liecina aptaujas dati, lasītājiem ir svarīgi, lai drukātais žurnāls Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis reizi mēnesī koncentrētā formā apkopotu informāciju par jaunākajiem normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz nodokļu un grāmatvedības regulējumu, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.c. jomām, ko būtiski ņemt vērā gan privāto uzņēmumu, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu darbā, kā arī svarīgi zināt fiziskajām personām – saimnieciskās darbības veicējiem. Ja esat ko palaiduši garām, tad žurnāls Jums to atgādinās!
  Protams, digitālajā laikmetā visātrāk informāciju var iegūt internetā, un interneta žurnāla plz.lv lietotāji ir pirmie, kas uzzina par rosinātajām izmaiņām likumos un Ministru Kabineta noteikumos, jaunākajiem Valsts ieņēmumu dienesta skaidrojumiem, komersantiem nozīmīgiem tiesu nolēmumiem, finanšu piesaistes resursiem u.c. aktuālu informāciju. Portāls mūsdienu informācijas gūzmā atsijā pašu būtiskāko, lai ikdienas aizņemtībā grāmatvedim, finansistam, personālvadības speciālistam u.c. darbiniekiem nebūtu tas jāmeklē pa dažādu valsts
  iestāžu un ministriju mājaslapām. Turklāt, ietaupot Jūsu dārgo laiku, svarīgākās informācijas atlasi ar PLZ Ekspertu ziņojumu varat saņemt uz Jūsu norādīto e–pastu.
  Analizējot portāla lasītākos rakstus, secinājām, ka vislielāko uzmanību lasītāji pievērš grāmatvedības un nodokļu problemātikai, jo nodokļu reformas gaitā ik pa brīdim atklājas vēl daudz zemūdens akmeņu. Tāpēc jau šoruden paplašināsim EKSPERTU ATBILŽU sadaļu, lai operatīvi sniegtu atbildes uz Jums neskaidrajiem jautājumiem.
  Atgādinām, ka juridiskajām personām ir iespēja pieteikt piekļuvi portālam trīs uzņēmuma darbiniekiem!
  Cieņā,
  Vineta Vizule žurnāla Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis un portāla http://www.plz.lv galvenā redaktore

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…