PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + www.plz.lv

Specializēts žurnāls par likumdošanas aktualitātēm, kas īsi, kodolīgi un praktiski informē un komentē par komercdarbības, nodokļu  u.c. uzņēmējiem un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām.

ŽURNĀLĀ uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu.

INTERNETA ŽURNĀLS PLZ.LV, ir papildinājums ikmēneša drukātajam žurnālam,- operatīvs ikdienas informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā.
Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

8.9699.68 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Apraksts

ŽURNĀLĀ PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu.

INTERNETA ŽURNĀLS PLZ.LV, kas ir papildinājums ikmēneša drukātajam žurnālam un pieejams 3 lietotājiem, operatīvs ikdienas informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā:

  • varēsiet sekot līdzi normatīvo aktu pieņemšanas procesam un izteikt savus priekšlikumus;
  • ik rītu e–pastā saņemsit plz.lv Ekspertu ziņojumu ar aktuālākās informācijas izlasi;
  • iegūsiet atbildes uz  jautājumiem, kuras sniegs kompetenti finanšu, grāmatvedības un tiesību nozaru speciālisti, Valsts ieņēmumu dienesta un citu valsts institūciju pārstāvji;
  • varēsiet izmantot grāmatvežu noderīgus elektroniskos rīkus un videomateriālus;
  • uzzināsit par jaunāko tiesu praksi komerctiesību un nodokļu jomās;
  • varēsiet izmantot izdevniecības Lietišķās informācijas dienests izdoto žurnālu arhīvu. 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + www.plz.lv”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…