2 ŽURNĀLU KOMPLEKTS

(1 atsauksme)

BILANCE + PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + plz.lv abonements 12 mēnešiem.
Divu žurnālu komplekts – operatīvi, analītiski un skaidrojoši par jaunāko grāmatvedībā un likumdošanā!

159.04 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Žurnāli grāmatvežiem – BILANCE + PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + interneta žurnāls plz.lv.
Divu drukāto + 2 e-žurnālu + interneta žurnāla komplekts par izdevīgu cenu.

Žurnālu komplektā iekļauts:
BILANCE – žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem.
Žurnālā divas reizes mēnesī tiek publicēti pazīstamu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.
Žurnāla BILANCE gada abonentiem žurnāla arhīvs ir pieejams bez maksas.
Abonenti saņem arī īpaši draudzīgas atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS kursos, semināros. Abonentiem ir iespēja par īpaši draudzīgu cenu piedalīties ikgadējā BILANCES konferencē par aktuālajiem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem – Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi un svinīgajā Gada Grāmatveža apbalvošanas ceremonijā.
2019. gadā žurnāls būs vēl apjomīgāks, tas iznāks reizi mēnesī, un abonenti jaunāko e-BILANCI varēs lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī jau žurnāla izdošanas dienā. Arī iepriekš izdoto žurnālu e–arhīvs gada abonentiem būs pieejams bez maksas.
PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā. Pieeja interneta žurnālam plz.lv līdz pat 3 lietotājiem.


Abonējot komplektā ietaupīsiet 10%!

 

1 atsauksme par 2 ŽURNĀLU KOMPLEKTS

  1. ziņnesis

    Labi, bet Bilances Zelta Komplekts ir vēl labāk! 😉

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *