BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

 Bilance + Bilances Juridiskie Padomi + Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis + plz.lv
3 drukātie žurnāli + interneta žurnāls plz.lv + e-žurnāli VISI bonusi, par izdevīgu komplekta cenu!

218.40 ar PVN

Notīrīt
Kategorija: Birkas: , ,

Apraksts

BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ iekļauts:
Žurnāls BILANCE – kompetentu speciālistu skaidrojumi nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. Latvijā vienīgais komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā.
Interneta žurnāls plz.lv – svarīgāko dienas ziņu apkopojums par normatīvā regulējuma jaunumiem, nodokļu administrētāju u.c. nozaru ekspertu skaidrojumus uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem, e-žurnāli, video un daudz citas noderīgas informācijas. 

Komplektā, par īpašo komplekta cenu, gada laikā saņemsiet trīs žurnālus  ar aptuveni 300 rakstiem par grāmatvedības, nodokļu un komerctiesību regulējuma skaidrojumiem, 250 ikrīta e–pasta sūtījumus ar svarīgāko jaunumu izlasi, aptuveni 2000 ziņas tādās kategorijās kā Nodokļi, Grāmatvedība, Personāls, Tiesu prakse, Uzņēmējdarbība u.c., kā arī noderīgus elektroniskos rīkus ikdienas darbam.


Ieguvumi BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentiem:
+ Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem;
+ Žurnāla BILANCE ikgadējā konference ar īpašu atlaidi. Apbalvošanas ceremonijas Gada Grāmatvedis svinības;
+ Žurnāla BILANCE e-žurnālu arhīvs;
+ Žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI e-žurnālu arhīvs;
+ Žurnāla PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS e-žurnālu arhīvs;
+ Ik rītu e–pastā saņemsit plz.lv Ekspertu ziņojumu ar aktuālākās informācijas izlasi;
+ BILANCES TV ekspertu video – komentāri par aktuāliem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem.

+ Žurnālam BILANCE jau 18 gadu bagātīga pieredze, kas uzkrāta skaidrojot grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumus.
Žurnāla galvenā redaktore ir Maija Grebenko, viena no spēcīgākajām praktiskās grāmatvedības speciālistēm Latvijā, ISO Sertificēto grāmatvežu asociācijas valdes locekle, ilglaicīgi darbojusies arī kā grāmatvedības semināru un apmācību lektore, sadarbojas ar nozares speciālistiem un zvērinātiem revidentiem, kā arī vairāku grāmatu autore. 

+ Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS īsi, kodolīgi un praktiski informē par jaunāko spēkā stājušos likumdošanu. Savukārt interneta žurnāls plz.lv ir daudzkārt plašāks (un arī operatīvāks) informācijas avots un papildinājums žurnāla drukātajai versijai. Jūsu ērtībām ir strukturēta, pārskatāma informācija par aktualitātēm nodokļu un grāmatvedības jomā, darba tiesiskajās attiecībās un komerctiesībās. Vienkopus atradīsit ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem, informāciju par VID aktualitātēm, jaunāko tiesu praksi u.tml.
Mēs ļausim Jums ietaupīt dārgo laiku – veiksim svarīgākās informācijas atlasi un svarīgākos jaunumus ar Ekspertu ziņojumu ik darbdienas rītu izsūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu. 
plz.lv ir Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

+ Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.
Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas, sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.
Žurnālā gūtās juridiskās atziņas palīdzēs uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām, slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem, likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem, dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem, ievērot konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības;, pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.

Jūs varat kļūt par BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentu, arī ja jau abonējat kādu no izdevniecības žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma.
Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un Jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCES ZELTA KOMPLEKTS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *