2 ŽURNĀLU KOMPLEKTS

BILANCE + PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS+ plz.lv abonements 12 mēnešiem.
Divu žurnālu komplekts – operatīvi, analītiski un skaidrojoši par jaunāko likumdošanā un grāmatvedībā!

159.04 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

Apraksts

Komplektā iekļauts:
BILANCE – žurnāls par nodokļu aktualitātēm, grāmatvedību, finansēm un likumdošanas niansēm ar labāko grāmatvedības un nodokļu ekspertu kompetentiem skaidrojumiem.
Žurnālā divas reizes mēnesī tiek publicēti pazīstamu un kompetentu speciālistu – zvērinātu revidentu, Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku, nodokļu konsultantu u.c. – skaidrojumi, komentāri, viedokļi un padomi, kā labāk rīkoties strauji mainīgajā likumdošanas vidē.
Gada abonentiem dāvanā 4 tematiskie pielikumi  – speciālizdevumi par grāmatvedību un likumdošanu.
Žurnāla BILANCE gada abonentiem žurnāla arhīvs BILANCES mājaslapā ir pieejams bez maksas.
Abonenti saņem arī īpaši draudzīgas ~ 15% – 20% atlaides dalības maksai BILANCES AKADĒMIJAS kursos, semināros. Abonentiem ir iespēja par īpaši draudzīgu cenu piedalīties ikgadējā BILANCES konferencē par aktuālajiem grāmatvedības un likumdošanas jautājumiem – Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi un svinīgajā Gada Grāmatveža apbalvošanas ceremonijā.
PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā. Pieeja interneta žurnālam plz.lv līdz pat 3 lietotājiem.
Abonējot komplektā ietaupīsiet 10%!

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “2 ŽURNĀLU KOMPLEKTS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *