PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + www.plz.lv

Novērtēts 5.00 no 5 balstoties uz 1 pircēja vērtējumiem
(1 atsauksme)

Specializēts žurnāls par likumdošanas aktualitātēm, kas īsi, kodolīgi un praktiski informē un komentē par komercdarbības, nodokļu  u.c. uzņēmējiem un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām.

DRUKĀTAJĀ ŽURNĀLĀ uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu.

INTERNETA ŽURNĀLS PLZ.LV, ir papildinājums ikmēneša drukātajam žurnālam,- operatīvs ikdienas informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā.
Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

8.9699.68 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

ŽURNĀLĀ PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS uzzināsit par normatīvajiem aktiem, kas pieņemti pēdējā mēneša laikā, vai pieņemti iepriekš, taču pietuvojies to normu spēkā stāšanās brīdis un saņemsit kodolīgus ekspertu skaidrojumus par šo normu praktisku pielietojumu. Drukātais žurnāls Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis reizi mēnesī koncentrētā formā apkopo informāciju par jaunākajiem normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz nodokļu un grāmatvedības regulējumu, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.c. jomām, ko būtiski ņemt vērā gan privāto uzņēmumu, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu darbā, kā arī svarīgi zināt fiziskajām personām – saimnieciskās darbības veicējiem. Ja esat ko palaiduši garām, tad žurnāls Jums to atgādinās!

INTERNETA ŽURNĀLS PLZ.LV ir papildinājums ikmēneša drukātajam žurnālam un pieejams 3 lietotājiem, operatīvs ikdienas informācijas avots par aktuālajām izmaiņām nodokļu, grāmatvedības, darba tiesību, komerctiesību u.c. likumdošanā:

 • varēsiet sekot līdzi normatīvo aktu pieņemšanas procesam un izteikt savus priekšlikumus;
 • ik rītu e–pastā saņemsit plz.lv Ekspertu ziņojumu ar aktuālākās informācijas izlasi;
 • iegūsiet ekspertu atbildes uz  jautājumiem, kuras sniegs kompetenti finanšu, grāmatvedības un tiesību nozaru speciālisti, Valsts ieņēmumu dienesta un citu valsts institūciju pārstāvji;
 • varēsiet izmantot grāmatvežu noderīgus elektroniskos rīkus un videomateriālus;
 • uzzināsit par jaunāko tiesu praksi komerctiesību un nodokļu jomās;
 • varēsiet izmantot izdevniecības Lietišķās informācijas dienests izdoto žurnālu arhīvu. 

Digitālajā laikmetā visātrāk informāciju var iegūt internetā, un interneta žurnāla plz.lv lietotāji ir pirmie, kas uzzina par rosinātajām izmaiņām likumos un Ministru Kabineta noteikumos, jaunākajiem Valsts ieņēmumu dienesta skaidrojumiem, komersantiem nozīmīgiem tiesu nolēmumiem, finanšu piesaistes resursiem
u.c. aktuālu informāciju. Portāls mūsdienu informācijas gūzmā atsijā pašu būtiskāko, lai ikdienas aizņemtībā grāmatvedim, finansistam, personālvadības speciālistam u.c. darbiniekiem nebūtu tas jāmeklē pa dažādu valsts iestāžu un ministriju mājaslapām. Turklāt, ietaupot dārgo laiku, svarīgākās informācijas atlasi ar PLZ Ekspertu ziņojumu varat katru darbadienas rītu saņemt uz norādīto e–pastu.
Analizējot portāla lasītākos rakstus, secinājām, ka lasītāji vislielāko uzmanību pievērš grāmatvedības un nodokļu problemātikai, jo nodokļu reformas gaitā ik pa brīdim atklājas vēl daudz zemūdens akmeņu. Tāpēc jau šoruden paplašināsim EKSPERTU ATBILŽU sadaļu, lai operatīvi sniegtu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.
Atgādinām, ka juridiskajām personām ir iespēja pieteikt piekļuvi portālam trīs darbiniekiem!

1 atsauksme par PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS + www.plz.lv

 1. Novērtēts ar 5 no 5

  ziņnesis

  Kā liecina aptaujas dati, lasītājiem ir svarīgi, lai drukātais žurnāls Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis reizi mēnesī koncentrētā formā apkopotu informāciju par jaunākajiem normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz nodokļu un grāmatvedības regulējumu, darba tiesiskajām attiecībām, komerctiesībām u.c. jomām, ko būtiski ņemt vērā gan privāto uzņēmumu, gan valsts un pašvaldību uzņēmumu darbā, kā arī svarīgi zināt fiziskajām personām – saimnieciskās darbības veicējiem. Ja esat ko palaiduši garām, tad žurnāls Jums to atgādinās!
  Protams, digitālajā laikmetā visātrāk informāciju var iegūt internetā, un interneta žurnāla plz.lv lietotāji ir pirmie, kas uzzina par rosinātajām izmaiņām likumos un Ministru Kabineta noteikumos, jaunākajiem Valsts ieņēmumu dienesta skaidrojumiem, komersantiem nozīmīgiem tiesu nolēmumiem, finanšu piesaistes resursiem u.c. aktuālu informāciju. Portāls mūsdienu informācijas gūzmā atsijā pašu būtiskāko, lai ikdienas aizņemtībā grāmatvedim, finansistam, personālvadības speciālistam u.c. darbiniekiem nebūtu tas jāmeklē pa dažādu valsts
  iestāžu un ministriju mājaslapām. Turklāt, ietaupot Jūsu dārgo laiku, svarīgākās informācijas atlasi ar PLZ Ekspertu ziņojumu varat saņemt uz Jūsu norādīto e–pastu.
  Analizējot portāla lasītākos rakstus, secinājām, ka vislielāko uzmanību lasītāji pievērš grāmatvedības un nodokļu problemātikai, jo nodokļu reformas gaitā ik pa brīdim atklājas vēl daudz zemūdens akmeņu. Tāpēc jau šoruden paplašināsim EKSPERTU ATBILŽU sadaļu, lai operatīvi sniegtu atbildes uz Jums neskaidrajiem jautājumiem.
  Atgādinām, ka juridiskajām personām ir iespēja pieteikt piekļuvi portālam trīs uzņēmuma darbiniekiem!
  Cieņā,
  Vineta Vizule žurnāla Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis un portāla http://www.plz.lv galvenā redaktore

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…