Piegāde

Cienījamais Klient!

Žurnālus BILANCE, BILANCES JURIDISKIE PADOMI un ABONENTIZDEVUMUS (normatīvo aktu krājumus) piegādājam, izmantojot Latvijas Pasts pakalpojumus. Par šo preču piegādes pakalpojumiem jums nav atsevišķi jāmaksā, piegādes izdevumi jau ir iekļauti cenā.

Tiklīdz saņemsim informāciju, ka jūsu veiktais pasūtījums un/vai izrakstītais rēķins ir apmaksāts uzsāksim preces piegādi.

Ja apmaksājāt žurnāla abonementu, kārtējo žurnāla numuru Latvijas Pasts Jums piegādās pastkastītē 1-3 dienu laikā pēc žurnāla iznākšanas.
Lūdzam ņemt vērā, ka pretenzijas par nepiegādātu žurnālu numuriem Latvijas Pasts pieņem, maksimums, divu nedēļu laikā no žurnāla izdošanas brīža, lūdzam mūs nekavējoties informēt, ja piegāde kavējas.

Ja mūsu e-veikalā pieteicāties uz BILANCES AKADĒMIJAS rīkotu pasākumu (semināru, kursiem, konferenci), rēķins elektroniski tika nosūtīts uz jūsu pieteikumā norādīto e-pasta adresi un ir apstiprinājums tam, ka pēc apmaksas veikšanas esat iekļauts semināra dalībnieku sarakstā. Rēķina oriģinālu saņemsiet uz vietas apmeklējot apmaksāto pasākumu.
E-semināru (vebināru) pieejas saite (links), Bilances Akadēmijas videoierakstu piekļuves parole tiek nosūtīti uz jūsu pieteikumā norādīto e-pasta adresi, tiklīdz esam saņēmuši bankas informāciju par pasūtījuma apmaksu.

Tiklīdz esam saņēmuši informāciju, ka rēķins ir apmaksāts, izsūtām abonentizdevumu sējumus un nedēļas laikā saņemsiet aicinājumu ierasties pēc tiem uz tuvāko pasta nodaļu, kas jūsu teritoriju apkalpo. Turpmākās izmaiņas un papildinājumus abonentizdevumā saņemsiet pastkastītē. Retos, apjomīga jauna normatīvā akta izdošanas/papildināšanas gadījumos, aicinājumu ierasties uz pasta nodaļu saņemsiet tikai tad, ja sūtījums lielā apjoma dēļ pastkastītē neietilpst. Ja izmērs neļauj sūtījumu ievietot adresāta pastkastītē, tiek atstāts aicinājums ierasties pēc sūtījuma pasta nodaļā. Ja adresāts 5 dienu laikā neierodas pēc sūtījuma, viņš saņem atkārtotu aicinājumu. NB! Ja adresāts 30 dienu laikā pēc pirmā aicinājuma saņemšanas neierodas pēc sūtījuma, sūtījums tiek atgriezts sūtītāja norādītajā adresē.

Grāmatu cenā nav iekļauta piegāde.
Varat izvēlēties saņemt grāmatu bez maksas mūsu birojā – Rīgā, Graudu ielā 68, darbdienās 8:00-17:00, vai iegādāties kādu no piedāvātajiem piegādes pakalpojumiem. Lūdzam iepriekš sazināties un brīdināt par Jūsu vizīti. Klātienes darba laiks var būt saīsināts.

Ja izvēlaties piegādi ar Latvijas pasts, tad grāmata tiks piegādāta 2-10 darba dienu laikā.

NB! Lai sūtījumu saņemšana būtu savlaicīga un droša, rūpējieties, lai uz jūsu pastkastītes ir norādīts māju nosaukums vai dzīvokļa numurs, uzņēmuma nosaukums vai biroja numurs, lai pastkastīte ir labā tehniskā stāvoklī un tās saturam nevar piekļūt citas personas.


Veicot pasūtījumu e-veikalā, nekavējoties uz norādīto e-pastu saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu.
NB! Ja minūtes laikā neesat saņēmis mūsu sūtīto apstiprinājuma e-pastu, pārbaudiet mēstuļu mapes.
Iespējams, e-pasta ziņojums, ko mēģinājām jums nosūtīt, tika pārtverts jūsu e-pasta sistēmas mēstuļu (SPAM) filtrā. Ja e-pasta ziņojums nav atrodams mēstuļu mapēs, pievienojiet adresi: veikals@lid.lv savai adrešu grāmatai un vēlreiz pieprasiet elektronisko rēķinu vai sazinieties ar mūsu Klientu servisu: lid@lid.lv.

Ja vēlaties saņemt rēķinu arī pa pastu, lūdzu, dariet to zināmu mūsu Klientu servisam rakstot e-pastu uz lid@lid.lv!

Vēlot patīkamus pirkumus,
Jūsu izdevniecība Lietišķās informācijas dienests