Piegāde

Cienījamais klient!

Žurnālus BILANCE, PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS un BILANCES JURIDISKIE PADOMI,  mēs Jums piegādājam, izmantojot Latvijas Pastapakalpojumus. Abonentizdevumus (normatīvo aktu krājumus) piegādā vairāki pasta piegāžu operatori. Par augstākminēto preču piegādes pakalpojumiem Jums nav atsevišķi jāmaksā, jo šie izdevumi jau ir iekļauti cenā.

Tiklīdz esam saņēmuši informāciju, ka Jums izrakstītais rēķins ir apmaksāts, izsūtām Jums abonentizdevumu sējumus un nedēļas laikā Jūs saņemat aicinājumu ierasties pēc mūsu sūtījuma pie tuvākā pasta piegādes operatora, kas Jūsu teritoriju apkalpo.

Kad esat saņēmis abonentizdevumu, turpmākās izmaiņas un papildinājumi šajā abonentizdevumā Jums tiek piegādātas kā vienkārša bandrole, bet aicinājumu ierasties pakaļ Jums nosūta tikai tad, ja sūtījums lielā apjoma dēļ tas pastkastītē neietilpst.
Savukārt, ja apmaksājat žurnālu abonementu, kārtējo numuru Latvijas PastsJums nosūta 2-3 dienu laikā pēc žurnāla iznākšanas. Lūdzam ņemt vērā, ka pretenzijas par nepiegādātu žurnālu numuriem Latvijas Pasts pieņem maksimums divu nedēļu laikā no žurnāla izdošanas brīža.

Grāmatu cenā nav iekļauta piegāde.
Pircējs var izvēlēties saņemt grāmatu bez maksas mūsu birojā – Rīgā, Graudu ielā 68, darbdienās 8:00-17:00, vai papildus iegādāties kādu no piedāvātajiem piegādes pakalpojumiem.
Visas e-veikalā apskatāmās preces iespējams apskatīt un iegādāties arī uz vietas birojā, bez iepriekšēja pasūtījuma.

Iespējama piegādes uzsākšana uz Jūsu izvēlēto OMNIVA pakomātu pirms apmaksas saņemšanas. Sazinieties ar Klientu servisu: lid@lid.lv, vai 67606110.

Ja mūsu e-veikalā piesakāties uz BILANCES AKADĒMIJAS  rīkotu pasākumu, rēķins elektroniski tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu un ir apstiprinājums tam, ka pēc apmaksas veikšanas esat iekļauts semināra dalībnieku sarakstā. Rēķina oriģinālu saņemsiet uz vietas apmeklējot apmaksāto pasākumu.

Iepērkoties e-veikalā, nekavējoties uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtam rēķinu elektroniski.
NB! Ja minūtes laikā neesat saņēmis mūsu sūtīto e-pastu, pārbaudiet mēstuļu mapes.

Iespējams, e-pasta ziņojums, ko mēģinājām Jums nosūtīt, tika pārtverts jūsu e-pasta sistēmas mēstuļu filtrā. Ja e-pasta ziņojums nav atrodams šajās mēstuļu mapēs, pievienojiet adresi lid@lid.lv savai adrešu grāmatai un vēlreiz pieprasiet elektronisko rēķinu.
Ja vēlaties saņemt arī rēķina oriģinālu pa pastu, lūdzu, dariet to zināmu mūsu Klientu servisam rakstot e-pastu uz lid@lid.lv!

Normatīvo dokumentu datubāzes www.e-likumi.lv parole un lietotājvārds tiek nosūtīti uz Jūsu norādīto e-pastu, tiklīdz esam saņēmuši informāciju, ka Jums izrakstītais rēķins ir apmaksāts.

Jums likumdošanā ir noteiktas atteikuma tiesības un iespēja atkarībā no konkrētās situācijas atgriezt preci 14 vai 90 kalandāra dienu laikā. Ar MK noteikumiem “Noteikumi par distances līgumu”, kas, cita starpā, skar arī pasūtījumus interneta veikalā, Jūs varat iepazīties  šeit (pdf formātā).

Ar Patērētāju tiesību likumu Jūs varat iepazīties  šeit (pdf formātā).

Ar MK noteikumiem “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” Jūs varat iepazīties šeit (pdf formātā).
Ja Jums ir papildjautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu servisu, zvanot pa tālruni 67606110 vai rakstot e-pastu uz lid@lid.lv, kā arī skype lid.lv!
Vēlot patīkamus pirkumus,
Jūsu izdevniecība Lietišķās informācijas dienests