Reģistrēties!!Aizmirsi paroli?
 

E-veikals > Jaunumi
Jaunumi

PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS maijā:

14.05.2018

Svinam 25. dzimšanas dienu!
Vineta Vizule,
žurnāla un portāla plz.lv redaktore

Pirms 25 gadiem - 1993. gada 17. maijā - oficiāli tika reģistrēta izdevniecība Lietišķās informācijas dienests, kas sāka apkopot uzņēmējdarbībai nozīmīgu tiesisko informāciju un izdot normatīvo dokumentu Abonentizdevumus.
Sagaidot izdevniecības 25. dzimšanas dienu, tās dibinātāji var lepoties ar veselu klāstu unikālu produktu, kas aizvien ir aktuāli un vajadzīgi normatīvā regulējuma skaidrošanai plašam sabiedrības lokam. Grāmatvedības un finanšu speciālistiem adresētais žurnāls Bilance ir vienīgais nozares izdevums, kas nāk klajā divas reizes mēnesī; žurnāls Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis informē par jaunpieņemtajiem tiesību aktiem, bet aktuālāko ikdienas informāciju izdevniecības klienti var iegūt ar žurnāla elektroniskā resursa - portāla plz.lv - starpniecību. Savukārt žurnāls Bilances Juridiskie Padomi specializējies uzņēmējiem svarīgāko tiesību jomu regulējuma skaidrošanā. No atsevišķiem kursiem un semināriem izaugusi Bilances Akadēmija, kas piedāvā apgūt zināšanas grāmatvedībā un nodokļu piemērošanā augsti kvalificētu nozares profesionāļu vadībā gan klātienes semināros un kursos, gan e-semināros un video apmācībā interneta vidē.
Šai jubilejas mēnesī sakām lielu paldies klientiem, kuri ir kopā ar izdevniecību, abonē žurnālus un likumu normatīvo aktu apkopojumus, seko līdzi normatīvā regulējuma izmaiņām un nežēlo laiku jaunu zināšanu ieguvei!
Lai gan tuvojas vasaras mēneši, vēl ir daudz darba jāiegulda, gatavojoties Vispārīgai personas datu aizsardzības regulai, kuras prasības stāsies spēkā jau no 25. maija. Ne vienā vien uzņēmumā atbildību par šo jomu noveļ uz grāmatvežiem, tāpēc papildināt zināšanas iesakām, sekojot līdzi informācijai visos izdevniecības resursos.
Tāpat maija numurā uzziniet, kādas ir klientu darbību raksturojošas riska pazīmes, kā bankām aizliedz apkalpot čaulas kompānijas, bet ārzonu uzņēmumiem liegs piedalīties publiskajos iepirkumos.
Vēl informējam, ko ārvalstu eksperti saskatījuši mūsu tiesu sistēmā – cik tā efektīvi strādā. Uzziniet arī par jaunāko tiesu praksi – kā tiek vērtēti patērētāja tiesībām neatbilstoši līguma noteikumi.
|
Žurnāla MAIJA numura saturu skatiet ŠEIT (https://www.plz.lv/praktiskais-likumdosanas-zinnesis-maija-numura-lasiet-2/)
Abonēt žurnālu un portālu var ŠEIT
Izdevīgi abonēt BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ  
ŠEIT


< < Atgriezties

© 2008-2016 Visas tiesības aizsargātas, izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110 (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv