Reģistrēties!!Aizmirsi paroli?
 

E-veikals > Jaunumi
Jaunumi

BILANCES JURIDISKIE PADOMI maijā:

07.05.2018

Svētku mēnesis visiem!
Vineta Vizule,

žurnāla 
Bilances Juridiskie Padomi redaktore

Pirms pieciem gadiem – 2013. gada maijā – pirmoreiz lasītāji varēja iepazīties ar žurnālu Bilances Juridiskie Padomi. Tiesa gan, oficiāli pirmais numurs datēts ar jūniju, kad to savās pastkastītēs saņēma žurnāla abonenti, taču 16. maijā, dienu pirms izdevēja Lietišķās informācijas dienests 20 gadu jubilejas, Rīgā tika rīkots noslēgums lielsemināru ciklam “Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”, ko izdevniecība jubilejas gadā  veltīja visiem uzticamajiem un arī potenciālajiem klientiem un interesentiem. Tieši lielsemināra laikā arī tika prezentēts juridisko jautājumu tematikai veltītā jaunā žurnāla pirmais numurs. Tā iznākšana bija dāvana gan lasītājiem, gan mums, izdevniecības kolektīvam.
Atkal ir klāt ziedonis, un izdevniecība Lietišķās informācijas dienests ir svētku jūtīs - 17. maijā apritēs jau ceturtdaļgadsimta kopš tās dibināšanas. Tāpēc esam pateicīgi visiem, kas ir kopā ar mums – lasot žurnālus, apmeklējot seminārus un kursus, sekojot līdzi informācijai par normatīvo aktu izmaiņām izdevniecības interneta vietnēs un abonentizdevumos. Un, protams, liels paldies rakstu autoriem – profesionāļiem savā jomā!
Maza “apaļa” jubileja ir arī mūsu žurnālam – pieci gadi tomēr ir vērā ņemams sasniegums šajā drukātajiem medijiem ne pārāk pateicīgajā laikā. Internets un tā sniegtās iespējas šķietami paver plašākus apvāršņus, taču reizēm tas ir arī kā viltīgas lamatas, jo nav zināms, kas stāv aiz publicētās informācijas, cik tā ir patiesa, noderīga, nemainīga. Toties informāciju, kas publicēta papīra formātā, nevar viltot, par to atbild gan autors, gan redakcija, tāpēc nav šaubu par tās patiesumu un noderīgumu.  Tāpēc būsim kopā ar lasītājiem arī turpmāk!
Bet maija žurnālā uzziniet par to, kā izvēlēties advokātu; kādi zemūdens akmeņi slēpjas fizisko personu datu aizsardzības regulējuma sakarā, saņemot piekrišanu apstrādāt datus; kas jauns ārvalstu pilnvaru pie notāra noformēšanā u.c. noderīgus juridisko jautājumu skaidrojumus.   

Ar maija numura saturu var iepazīties ŠEIT
ABONĒT ŽURNĀLU VAR
ŠEIT Abonentiem pieejams žurnāla E-arhīvs.

 


< < Atgriezties

© 2008-2016 Visas tiesības aizsargātas, izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110 (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv