Reģistrēties!!Aizmirsi paroli?
 

E-veikals > Jaunumi
Jaunumi

Lietvežiem un visiem, kas ikdienā strādā ar dokumentiem

13.12.2017

Pilnībā pārstrādāts izdevums atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem!

 

Iznācis jau 5. un svaigākais Mg.hist. Zitas Janitēnas grāmatas - IEVADS DOKUMENTU PĀRVALDIBĀ izdevums.
Grāmata ir pārstrādāta – kopš iepriekšējā izdevuma publicēšanas ir grozīti esošie un pieņemti jauni normatīvie akti, mainījušās prasības un arī cilvēku skatījums uz lietām.

Grāmata būs noderīga ikvienā uzņēmumā un iestādē, kā arī ikvienam, kurš gribēs savas organizācijas dokumentāciju veidot atbilstīgi jaunākajām normatīvo aktu prasībām. Tā noderēs plašam lasītāju lokam: gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes, gan arī tiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas. Šajā grāmatā ir iekļauti praktiski uzdevumi, kuru atbildes atrodamas atsevišķā nodaļā grāmatas beigās.

Dažādu dokumentu paraugus var atrast drukātajos izdevumos, tīmeklī, tāpat kā paraugu var izmantot tos dokumentus, ko esam saņēmuši no uzņēmumiem, aizņēmušies no draugiem vai paziņām. Ieteicams izvērtēt, ko norakstām, jo ne visi paraugi atbilst jaunākajam regulējumam. Arī ne viss, kas tiek pirkts par naudu, ir pirkšanas vērts. Domājiet un vērtējiet paši, nekad neko akli nepārņemiet! Jo tas būs jūsu dokuments un jūsu atbildība.

Grāmatu iegādājieties www.lid.lv/ievads-dokumentu-parvaldiba-5


< < Atgriezties

© 2008-2016 Visas tiesības aizsargātas, izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110 (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv