Reģistrēties!!Aizmirsi paroli?
 


NOTIKUMI

"Bilances" konferences 2015. fotoreportāža.

Radošā un patīkamā gaisotnē 2015. gada. 27.novembrī Gaismas pilī - Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika ikgadējā žurnāla Bilance konference "Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi", kas pulcēja vairāk kā 400 dalībnieku un viesu.

Klausītājiem bija iespēja noklausīties interesantus un kompetentus viedokļus par jaunāko grāmatvedības, nodokļu un cit ar uzņēmējdarbību saistītu jautājumu jomā, kā arī saņemt kompetentas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Tam sekoja svinīgā daļa, kuras laikā tika godināts "Gada Grāmatvedis 2015", kā arī tika pasniegta balva "Par mūža ieguldījumu".
vairāk >>


"Bilances" konferences 2014. fotoreportāža.


2014. gada 28. novembrī, ar vērienu notika žurnāla Bilance nu jau sestā ikgadējā konference Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi, kas pulcēja ap 350 dalībnieku – grāmatvežu, finansistu, uzņēmumu vadītāju, nodokļu konsultantu un zvērināto revidentu pārstāvju.

vairāk >>

 
 


Konferences "Grāmatveža atbildība un kompetence – ceļā uz nozares sakārtošanu." fotoreportāža.

2014. gada 15. maijā notika konference “Grāmatveža atbildība un kompetence – ceļā uz nozares sakārtošanu.”

Konferences mērķis bija noskaidrot izpildvaras gatavotās izmaiņas normatīvajos aktos, izdiskutēt galvenās problēmas, noskaidrot Valsts ieņēmumu dienesta stāvokli grāmatvedības nozarē, kā arī plānotās izmaiņas. Noskaidrot, kas katram konkrēti darāms, lai mērķtiecīgi virzītos uz grāmatvedības nozares sakārtošanu.

vairāk >>
 


 

© 2008-2016 Visas tiesības aizsargātas, izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110 (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv