Lietvežiem un visiem, kas ikdienā strādā ar dokumentiem

Iznācis jau 5. un svaigākais Mg.hist. Zitas Janitēnas grāmatas – IEVADS DOKUMENTU PĀRVALDĪBĀ izdevums.
Pilnībā pārstrādāts izdevums atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem! Grāmata ir pārstrādāta – kopš iepriekšējā izdevuma publicēšanas ir grozīti esošie un pieņemti jauni normatīvie akti, mainījušās prasības un arī cilvēku skatījums uz lietām.

Grāmata būs noderīga ikvienā uzņēmumā un iestādē, kā arī ikvienam, kurš gribēs savas organizācijas dokumentāciju veidot atbilstīgi jaunākajām normatīvo aktu prasībām. Tā noderēs plašam lasītāju lokam: gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes, gan arī tiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas. Šajā grāmatā ir iekļauti praktiski uzdevumi, kuru atbildes atrodamas atsevišķā nodaļā grāmatas beigās.

Dažādu dokumentu paraugus var atrast drukātajos izdevumos, tīmeklī, tāpat kā paraugu var izmantot tos dokumentus, ko esam saņēmuši no uzņēmumiem, aizņēmušies no draugiem vai paziņām. Ieteicams izvērtēt, ko norakstām, jo ne visi paraugi atbilst jaunākajam regulējumam. Arī ne viss, kas tiek pirkts par naudu, ir pirkšanas vērts. Domājiet un vērtējiet paši, nekad neko akli nepārņemiet! Jo tas būs jūsu dokuments un jūsu atbildība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *