Iegādes nosacījumi

Cienījamais klient!

Iegādājoties preces mūsu e-veikalā, lūdzu, ņemiet vērā šos ieteikumus:

1. izvēlieties konkrēto preci;

2. noklikšķiniet uz pogas “Nopirkt”, kas ir pie katras preces apraksta;

3. mājaslapā parādīsies teksts, kurā Jums būs izteikta pateicība par pirkumu.

Ja vēlaties iepirkšanos turpināt, noklikšķiniet uz saites “Turpināt iepirkties”, kas redzama teksta beigās, un Jūs atgriezīsieties e-veikalā.

Savukārt, ja vēlaties noformēt rēķinu, noklikšķiniet uz pogas “Noformēt pasūtījumu”, kas redzama mājaslapas labajā augšējā stūrī, zem ikonas “Tava groza saturs”.

4. mājaslapas vidusdaļā parādīsies Jūsu iegādāto preču saraksts – GROZS, kurā varat redzēt, kādas preces un par kādu cenu esat izvēlējies. Apmaksai norādītajā summā PVN jau iekļauts.

Ja vēlaties atcelt pirkumu, noklikšķiniet uz pogas “Dzēst pasūtījumu”.

Ja vēlaties turpināt rēķina noformēšanu, noklikšķiniet uz pogas “Noformēt pasūtījumu”, kas redzama zem vārda “APMAKSAI”.

5. mājaslapas vidusdaļā zem GROZA parādīsies sadaļas “Reģistrētiem lietotājiem” un “Nereģistrētiem lietotājiem”. Noteikti aizpildiet ailes, kas atzīmētas ar zvaigznīti!

5.1. ja esat www.lid.lv reģistrētais lietotājs, aizpildiet reģistrētajiem lietotājiem domātās ailes “Lietotājvārds” un “Parole” un noklikšķiniet uz pogas “Turpināt”. Mājaslapā parādīsies informācija, ko esat sniedzis, reģistrējoties mājaslapā. Pārliecinieties, vai visas ailes aizpildītas pareizi, ja nepieciešams, veiciet izmaiņas un noklikšķiniet uz pogas “Pirkt”. Mājaslapā parādīsies uzraksts “Paldies par pirkumu!”;

5. 2. ja vēl neesat reģistrējies www.lid.lv kā reģistrētais lietotājs, aizpildiet nereģistrētam lietotājam paredzētās ailes un noklikšķiniet uz pogas “Pirkt”. Mājaslapā parādīsies uzraksts “Paldies par pirkumu!”, aicinājums aktivizēt norādīto saiti un kļūt par reģistrēto lietotāju.

Ja vēlaties kļūt par reģistrēto lietotāju un turpmāk iepirkties ātrāk un ērtāk, aktivizējiet saiti, aizpildiet reģistrācijas anketu un nospiediet pogu “Reģistrēties”. Ja vēlaties, varat turpināt reģistrāciju un pieteikties mūsu jaunumu saņemšanai savā e-pastā;

6. norādītajā e-pastā Jūs saņemsiet rēķinu elektroniskā formā. Lai saņemtu rēķina oriģinālu, Jums jāsazinās ar mūsu Klientu servisu;

7. lai iepazītos ar piegādes nosacījumiem, lūdzu, noklikšķiniet šeit!

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu servisu pa tālruni 67606110, e-pastu lid@lid.lv vai skype lid.lv!

P.S. Visas e-veikalā apskatāmās grāmatas iespējams apskatīt un iegādāties arī uz vietas mūsu grāmatnīcā Rīgā, Graudu ielā 68, darbdienās 8-17.