Izpārdošana!

MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI

Autores: Aiva Vīksna, Rita Baroniņa

Šā stāsta mērķis nav atklāt detaļās kādas noteiktas biznesa idejas īstenošanu dzīvē, bet gan iedrošināt topošos uzņēmējus, kā soli pa solim veidot savu pirmo uzņēmumu.
Padomi nāk no reālu uzņēmēju dzīves un stāsta autores Aivas Vīksnas daudzu gadu pieredzes biznesā, strādājot ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, lasot lekcijas augstskolās, vadot mentoringa programmas, uzstājoties semināros.

5.98 2.99 ar PVN

Kategorijas: , Birka:

PAR GRĀMATU:
Nereti uzņēmējiem jautā: «Un kā jūs sākāt?» vai «Kā dzima doma par šādu biznesu?» Katra uzņēmēja stāsts ir atšķirīgs, caurvīts personiskām emocijām un pārdzīvojumiem. Vienam ideja radās, auklējot bērnu, citam – tīrot garāžu, vēl kādam – sēžot laivā ezera vidū.
Šā stāsta mērķis nav atklāt detaļās kādas noteiktas biznesa idejas īstenošanu dzīvē, bet gan iedrošināt topošos uzņēmējus, kā soli pa solim veidot savu pirmo uzņēmumu. Mēs apzināti neaprakstījām kādas konkrētas biznesa idejas īstenošanu, jo katra no tām ir unikāla, katrai ir jārod sava pieeja, savs īstenošanas ceļš.
Lai gan stāsta varoņi un situācijas ir izdomātas, padomi nāk no reālu uzņēmēju dzīves un stāsta autores Aivas Vīksnas daudzu gadu pieredzes biznesā, strādājot ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, lasot lekcijas augstskolās, vadot mentoringa programmas, uzstājoties semināros. Aprakstītās situācijas var risināt atšķirīgi, tāpat arī soļi uzņēmuma dibināšanā vai biznesa plāna veidošanā katram būs atšķirīgi, bet ceram, ka šis stāsts jums sniegs ne tikai iedvesmu, bet arī noderīgas idejas un padomus.

PAR AUTORĒM:
Aiva Vīksna
, izdevniecības Lietišķās informācijas dienests biznesa attīstības vadītāja, LDDK viceprezidente, biedrības Līdere valdes priekšsēdētāja, biedrības Latvijas Privāto Investoru asociācija valdes priekšsēdētāja, mentore, grāmatas Savs bizness autore un grāmatas No idejas līdz panākumiem līdzautore.
Rita Baroniņa
, tulkotāja, beigusi Latvijas Kultūras akadēmiju iegūstot maģistra grādu kultūras menedžmentā.

GRĀMATAS DETAĻAS:
Formāts:
170×120 mm, mīkstie vāki, 112 lpp.
ISBN: 978-9984-826-61-5
Izdošanas gads: 2009
Izdevējs: Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests 

Šķirstīt grāmatu

Mani-septiņi-soļi

 

Par autorēm

Aiva Vīksna, izdevniecības Lietišķās informācijas dienests biznesa attīstības vadītāja, LDDK viceprezidente, biedrības Līdere valdes priekšsēdētāja, biedrības Latvijas Privāto Investoru asociācija valdes priekšsēdētāja, mentore, grāmatas Savs bizness autore un grāmatas No idejas līdz panākumiem līdzautore.

Rita Baroniņa
, tulkotāja, beigusi Latvijas Kultūras akadēmiju iegūstot maģistra grādu kultūras menedžmentā.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “MANI SEPTIŅI SOĻI BIZNESA UZSĀKŠANAI”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…