GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS

ATKĀRTOTS UN ATJAUNOTS 3. IZDEVUMS!

Autori: Inguna Leibus, Regīna Grigorjeva, Anna Jesemčika, Anastasija Svarinska

Grāmata GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS 3. izdevums ir pārstrādāts atbilstoši jaunā Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma normām un lietotajiem terminiem un 2019. gada 01. janvārī spēkā esošajai normatīvajai bāzei.
Grāmata papildināta ar piemēriem, paškontroles jautājumiem un uzdevumiem, kā arī grāmatas pielikumā dots grāmatvedības kontu plāna paraugs, kurš palīdzēs ne vien grāmatvedības pamatu apguvē, bet var būt noderīgs arī konkrēta uzņēmuma kontu plāna izstrādē.
Grāmatā sniegtās zināšanas būs noderīgas grāmatvedības un finanšu speciālistiem, uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem, studentiem un visiem tiem, kas vēlas uzsākt grāmatvedības pamatu apguvi.

9.00 ar PVN

Grāmatas GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS trešais izdevums ir pārstrādāts atbilstoši jaunā Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma normām un lietotajiem terminiem un 2019. gada 1. janvārī spēkā esošajai normatīvajai bāzei.

Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums nosaka šādu sabiedrību un koncernu iedalījumu: mikrosabiedrība, maza sabiedrība, vidēja sabiedrība un liela sabiedrība, katrai no tām nosakot gada pārskata saturu, kas ir atkarīgs no uzņēmuma lieluma un kuru nosaka atbilstoši likumā noteiktajiem kritērijiem. Šajā likumā termins “sabiedrība” tiek lietots plašākā nozīmē, tajā ietverot arī individuālos uzņēmumus, zemnieku un zvejnieku saimniecības.


GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS – grāmatas saturs:
– Grāmatvedība, tās nozīme un prasības
– Grāmatvedības objekti un metode
– Grāmatvedības bilance
– Informācija bilancē un izmaiņas tajā
– Grāmatvedības konta jēdziens un bilances konti
– Operāciju konti un grāmatvedības kontu plāns
– Grāmatvedības dokumenti
– Grāmatvedības reģistri
– Grāmatvedības darba organizācija
– Grāmatvedības pārskati
– Pielikumi
– Terminu skaidrojošā vārdnīca
– Uzdevumu atbildes
– Literatūras saraksts


Grāmatas GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS detaļas:
Formāts: 145 mm x 215 mm, 196 lpp.
ISBN: 978-9984-896-10-6
Izdevējs: Izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Izdošanas gads: 2019

Par autoru


Inguna Leibus ir ekonomikas doktore, daudzu zinātnisku un praktisku rakstu autore, sagatavojusi vairākas grāmatas tiem, kuri darbojas biznesā un grib apgūt nodokļu piemērošanu un grāmatvedības kārtošanu.

Regīna Grigorjeva ir guvusi vairāk kā 40 gadu pieredzi, mācot studentus un vadot grāmatvedības kursus, tādējādi palīdzot apgūt grāmatvedības zināšanas iesācējiem un paaugstinot profesionālo kvalifikāciju grāmatvežiem.

Anna Jesemčika ir ekonomikas maģistre, vairāku zinātnisku un praktisku rakstu autore. Viņai ir ilggadēja pieredze studentu izglītošanā un profesionālu grāmatvežu kvalifikācijas paaugstināšanā. Praktiskā darba pieredze ir iegūta ilgus gadus strādājot galvenā grāmatveža un zvērināta revidenta amatā.

Anastasija Svarinska ir ekonomikas maģistre. Arī viņai ir ilggadēja pieredze studentu mācīšanā un profesionālu grāmatvežu kvalifikācijas celšanā. Praktiskā darba pieredze ir iegūta ilglaicīgi strādājot dažādos uzņēmumos.

Šķirstīt grāmatu

I.Leibus Gramatvedibas pamati uznemumos 3. izdevums janvaris 2019.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “GRĀMATVEDĪBAS PAMATI UZŅĒMUMOS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *