Izpārdošana!

NĒ MULDĒŠANAI

Autors: Semjuels A.Kulberts

Skaidra un atklāta valoda darbā

Šī grāmata ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt, kā izvairīties no nepārtrauktas maldināšanas un liekulības, kas galu galā liek justies sakautam, apmulsušam un pat nedaudz netīram. Tā sarakstīta, domājot arī par tiem cilvēkiem, kuri, pārnākuši mājās no darba, nespēj vien beigt brīnīties: «Kas gan ir tas, kas uz mani vienmēr atstāj tik negatīvu ietekmi?» Ja viņiem liktu atbildēt uz sev uzdoto jautājumu, daudzu atbilde būtu šāda: «Tas viss ir tās tukšās muldēšanas dēļ, ko man nākas paciest!» Pat cilvēki, kas ignorē tīšu maldināšanu, attopas, ka ir tajā iesaistīti. Viņu reakcija uz liekulīgajām runām vairāk vai mazāk ir tāda pati.

4.00 ar PVN

 

 

PAR GRĀMATU:
Semjuels A. Kulberts ir pārliecināts, ka arī darbā iespējamas atklātas sarunas. Atklāta saruna ir smalkjūtīgu, gādīgu attiecību produkts, kuru pamatā ir uzticēšanās un rūpes par kopīgiem sasniegumiem. Kulberts šo patiesīguma zīmolu raksturo kā «gādīgas, pret citiem jūtīgas, pēc pieprasījuma atklātas, uzticību veicinošas, intimitāti eskalējošas un uz savstarpēju sadarbību balstītas attiecības, kas veicina personisko un organizācijas produktivitāti.» Raugoties no organizācijas perspektīvas, nav iespējams lielāks ieguldījums efektīvā un veiksmīgā uzņēmuma darbībā par sarunām, kurās cilvēki ar pretrunīgiem viedokļiem visas nesaskaņas pārrunā atklāti. Lasītājiem šī grāmata noteikti šķitīs ļoti personiska – un tas ir diezgan neparasti biznesa literatūrā. Daudzi nodomās, ka stāstījumi ir tieši par viņiem. Viņus šī grāmata aizraus un iepriecinās, jo tā atklāj šķēršļus, kuri traucē tikt tālāk par tukšu muldēšanu, un iesaka, kā veidot atklātas attiecības darbā.

GRĀMATAS SATURS:
Priekšvārds
Prologs
Ievads
1. PANĀKT ATKLĀTU SARUNU DARBĀ
TEORĒTISKĀ DAĻA – MULDĒŠANA
2. LIEKULĪGA MULDĒŠANA: vai tā ir kāda maksa?
3. LIEKULĪGA MULDĒŠANA: nozīmīgs faktors harmonijas uzturēšanā
4. LIEKULĪGA MULDĒŠANA: kolektīva izlikšanās nogalina cilvēka dabu
TEORĒTISKĀ DAĻA – SKAIDRA VALODA
5. SKAIDRA VALODA: nepieciešamība pēc frāzes «es to saku»
6. SKAIDRA VALODA: ar ko tā atšķiras no patiesības teikšanas un vaļsirdības?
7. SKAIDRA VALODA: attiecībām ir kunga statuss PRAKTISKĀ DAĻA
8. SKAIDRA VALODA: kad tā ir iespējama, sarunājoties ar priekšnieku?
9. SKAIDRA VALODA: ieguvumi un saistības
10. SKAIDRA VALODA: nosacījumi tās izmantošanai
11. SKAIDRA VALODA: patiesības atklāšana
NOBEIGUMS
12. SKAIDRA VALODA: reklāma atmaksājas
A PIELIKUMS: Līdzību meklēšanas jautājumi
PATEICĪBAS
ATSAUCES

PAR AUTORU:
Semjuels A. Kulberts (Samuel A. Culbert) ir Kalifornijas universitātes Andersona Menedžmenta skolas vadībzinību profesors. Viņš ir autors vēl piecām grāmatām, arī «Don’t Kill the Bosses!» (2001). Viņš ir saņēmis Amerikas Izdevēju asociācijas godalgu par gada labāko grāmatu vadībzinībās, kā arī Harvard Business Review Makinsija godalgu. Kulberts dzīvo Malibu ar savu sievu, iedvesmas avotu Rosellu Forti.

PRODUKTA DETAĻAS:
Formāts:210x140mm, mīkstie vāki, 168 lpp
ISBN: 978-9984-826-43-1
Izdošanas gads: 2009
Izdevējs: Izdevniecība Lietiškās informācijas dienests

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “NĒ MULDĒŠANAI”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *