29.01.2020. seminārs: “2019. gada pārskata sagatavošana un pārskatā uzrādāmās informācijas saturs”

Mag. oec  Ieva Liepiņa
Sertificēta nodokļu konsultante, zvērināta revidente, SIA Ievas Liepiņas birojs valdes locekle

Cena žurnālu abonentiem €89 + PVN, pārējiem €99 + PVN.
Ja esat kāda mūsu žurnāla abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

119.79 ar PVN

Notīrīt

 

2019. gada pārskata sagatavošana un pārskatā uzrādāmās informācijas saturs

29. janvāris plkst. 10:00 – 14:30
Viesnīcā “Radi un Draugi”, Mārstaļu ielā 3, Rīgā

 

1. Uz gada pārskatu sagatavošanu attiecināmie normatīvie akti. Komercnoslēpuma aizsardzības likuma un Administratīvās atbildības likuma prasības.

2. Finanšu pārskata saturs. Sabiedrību un koncernu iedalījums kategorijās un uz katru kategoriju attiecināmās likuma īpašās prasības – finanšu pārskata pielikuma sagatavošanai, ziņojamās informācijas atvieglojumu piemērošanai.

3. Gada pārskata slēguma procedūras – pamatlīdzekļu un krājumu inventarizācijas, datu salīdzināšana, savstarpējo norēķinu salīdzināšana un procesa automatizācijas iespējas.

4. Bilances aktīvs un uz to attiecināmās prasības – nemateriālie ieguldījumi, attīstības un pētniecības izmaksas, pamatlīdzekļi (to uzskaite, amortizācija un vērtības izmaiņu atspoguļošana), ilgtermiņa finanšu ieguldījumi un iespējas tos novērtēt patiesajā vērtībā, krājumi, debitori, nākamo periodu izmaksas, naudas un naudas ekvivalentu posteņi u. c.

5. Bilances pasīva un uz to attiecināmās prasības – pašu kapitāla un tā posteņu klasifikācija, akciju emisijas uzcenojums, rezervju veidošanas pamats, kreditoru saistību atzīšana un dzēšanas iespējas.

6. Peļņas vai zaudējumu aprēķina (PZA) posteņu klasifikācijas īpatnības dažādu saimnieciskās darbības veidu grupās, informācijas detalizācija.

7. Vadības ziņojumā iekļaujamā informācija.

8. Gada pārskata noformēšanas, parakstīšanas, apstiprināšanas un iesniegšanas kārtība. Gada pārskata iesniegšana Valsts ieņēmumu dienesta elektroniskās deklarēšanas sistēmā.

9. Starpperiodu pārskata sagatavošanas un iesniegšanas prasības Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma spēka stāšanās pārejas periodā.

10. Peļņas sadales iegrāmatošana, ņemot vērā Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma prasības, uzkrājumi šaubīgiem debitoru parādiem, krājumu vērtības samazinājums un to ietekme uz UIN aprēķiniem.

 


Semināra programma:
9:30–10.00  reģistrācija
10.00–12.00  seminārs
12.00–12.30  kafijas pauze
12.30–14.30  seminārs


Dalības maksā iekļauti izdales materiāli un kafijas pauze. Saņemsiet arī apliecību par temata apgūšanu.
Jautājumus semināra vadītājam lūdzu iesūtīt: valts@lid.lv

Informējam, ka šis ir publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e apakšpunktam.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “29.01.2020. seminārs: “2019. gada pārskata sagatavošana un pārskatā uzrādāmās informācijas saturs””

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…