BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

 Bilance + Bilances Juridiskie Padomi + BilancePLZ 
drukātie žurnāli + eŽurnāli + portāls plz.lv par izdevīgu komplekta cenu!

219.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorija:

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

Žurnāls BILANCE – ikmēneša žurnāls ar kompetentu speciālistu skaidrojumiem nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. 
BilancePLZ – specializēts portāls grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem un personāla vadītājiem, kas sniedz aktuālo informāciju par jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem, VID u.c. valsts institūciju pārstāvjiem, un augstas klases finanšu ekspertiem. www.plz.lv – BILANCES Padomi • Likumi • Ziņas

BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonenti visu žurnālu jaunākos numurus elektroniskajā versijā var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī. Arī iepriekš izdoto žurnālu eArhīvs abonentiem ir pieejams bez maksas.

Abonentiem dāvanā dalība e-seminārā par jaunāko likumu normu piemērošanu 2020. gadā un šī semināra videoieraksts!

Visi BILANCES ZELTA KOMPLEKTA 2020. gada abonenti piedalās loterijā par iespēju Lieldienās atpūsties Tulūzā (Francijā).
Loterijas noteikumi https://www.lid.lv/loterijas-noteikumi, loterijas atļaujas Nr. 5980.

Bilances zelta komplekts

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS abonentiem: 
+ Bezmaksas e-seminārs par jaunāko likumu normu piemērošanu 2020. gadā un šī semināra videoieraksts.
+ Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem.
+ BILANCES ikgadējā konference par īpaši draudzīgu cenu €99,- (€199,-). Apbalvošanas ceremonijas Gada Grāmatvedis svinības.
+ Žurnāla BILANCE eŽurnālu arhīvs.
+ Žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI eŽurnālu arhīvs.
+ Žurnāla PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS eŽurnālu arhīvs.
+ Nozares ekspertu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.
+ Iespēja izmantot veidlapas un kalkulatorus, kalendārus ar atgādinājumiem par atskaišu nodošanu u.c.
+ Iespēja saglabāt sev aktuālos portāla BilancePLZ rakstus Grāmatzīmēs savā profilā.
+ 2019. gadā abonenti saņem arī drukāto žurnālu Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis!

+ Žurnālam BILANCE jau teju 20 gadu bagātīga pieredze, kas uzkrāta skaidrojot grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumus.
Žurnāla galvenā redaktore ir Maija Grebenko, viena no spēcīgākajām praktiskās grāmatvedības speciālistēm Latvijā, ilglaicīgi darbojusies arī kā grāmatvedības semināru un apmācību lektore, sadarbojas ar nozares speciālistiem un zvērinātiem revidentiem, kā arī vairāku grāmatu autore. 

+ Portāls BilancePLZ – Bilances padomi, likumi, ziņas (www.plz.lv) ir plašs operatīvās grāmatvedības un likumdošanas informācijas avots. Jūsu ērtībām ir strukturēta, pārskatāma informācija par aktualitātēm nodokļu un grāmatvedības jomā, darba tiesiskajās attiecībās un komerctiesībās. Vienkopus atradīsit ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem, informāciju par VID aktualitātēm, jaunāko tiesu praksi u.tml. Mēs ļausim Jums ietaupīt dārgo laiku – veiksim svarīgākās informācijas atlasi un svarīgākos jaunumus ar Ekspertu ziņojumu izsūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu.  BilancePLZ ir Jūsu operatīvās informācijas ikdienas izlase!

+ Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.
Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas, sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.
Žurnālā gūtās juridiskās atziņas palīdzēs uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām, slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem, likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem, dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem, ievērot konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības, pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.

Ja jums vēl nav BILANCES ZELTA KOMPLEKTS, varat kļūt par tā abonentu, arī ja jau abonējat kādu no izdevniecības žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un Jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCES ZELTA KOMPLEKTS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *