BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

BILANCE + BILANCES JURIDISKIE PADOMI + BilancePLZ (plz.lv)
drukātie žurnāli + eŽurnāli + portāls plz.lv par izdevīgu komplekta cenu!
  • Žurnāli BILANCE un BILANCES JURIDISKIE PADOMI reizi mēnesī un pieeja arhīviem
  • Jauni ekspertu raksti portālā plz.lv katru dienu
  • Bezmaksas 10 tiešsaistes apmācību ieraksti vairāk nekā 590€ vērtībā
  • Bezmaksas dalība e-seminārā par jaunāko likumu normu piemērošanu 2022. gadā un semināra videoieraksts.
  • 25€ dāvanu kods semināru un kursu videoierakstu iegādei
  • Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem un e-konferencei

219.00 ar PVN

Kategorijas: Birkas: , ,

 Tikai BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentiem

Tiešsaistes apmācību komplekts dāvanā!

BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentiem dāvanā bezmaksas pieeja semināru videoierakstiem par nodokļu izmaiņām un to piemērošanu, par komandējuma naudu aprēķiniem un citām aktuālām tēmām. Tiešsaistes apmācības būs noderīgas gan grāmatvežiem, gan uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem, gan uzņēmumu vadītājiem.

 

Papildus bezmaksas pieejai semināru videoierakstiem (590€ vērtībā), Zelta komplekta abonenti saņem arī 25€ dāvanu kodu*  BILANCES AKADĒMIJAS semināru un kursu videoierakstu iegādei! 

*Pēc rēķina apmaksas, dāvanu kods būs pieejams jūsu profilā portālā BilancePLZ (plz.lv/profils/veikals), bet apmācību videoieraksti vietnē bilancesakademija.lv/mani-video 

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

Žurnāls BILANCE – ikmēneša žurnāls ar kompetentu speciālistu skaidrojumiem nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. 
BilancePLZ – specializēts portāls grāmatvežiem, finanšu speciālistiem, uzņēmējiem un personāla vadītājiem, kas sniedz aktuālo informāciju par jaunumiem grāmatvedībā, nodokļos, likumdošanā un personāla jautājumos no praktizējošiem grāmatvežiem, revidentiem, VID u.c. valsts institūciju pārstāvjiem, un augstas klases finanšu ekspertiem.
BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonenti visu žurnālu jaunākos numurus elektroniskajā versijā var lasīt arī datorā, planšetē vai viedtālrunī. Arī iepriekš izdoto žurnālu eArhīvs abonentiem ir pieejams bez maksas.

+ Bezmaksas dalība e-seminārā par jaunāko likumu normu piemērošanu 2022. gadā un semināra videoieraksts.
+ Atlaides BILANCES AKADĒMIJAS kursiem, semināriem
+ BILANCES ikgadējā konference par īpaši draudzīgu cenu
+ Žurnāla BILANCE eŽurnālu arhīvs
+ Žurnāla BILANCES JURIDISKIE PADOMI eŽurnālu arhīvs
+ Nozares ekspertu atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem
+ Iespēja izmantot veidlapas un kalkulatorus, kalendārus ar atgādinājumiem par atskaišu nodošanu u.c.
+ Iespēja saglabāt sev aktuālos portāla BilancePLZ rakstus savā Personīgajā kabinetā

foto Bilances Zelta Komplekts

 

Žurnāls BILANCE

Vairāk, kā 20 gadu bagātīga pieredze, kas uzkrāta skaidrojot grāmatvedības un nodokļu piemērošanas jautājumus.
Žurnāla galvenā redaktore ir Mg.sci.oec. Maija Grebenko, viena no spēcīgākajām praktiskās grāmatvedības speciālistēm Latvijā, ilglaicīgi darbojusies arī kā grāmatvedības semināru un apmācību lektore, sadarbojas ar nozares speciālistiem un zvērinātiem revidentiem, kā arī vairāku grāmatu autore. 

Portāls BilancePLZ

Bilances padomi, likumi, ziņas (www.plz.lv) ir plašs operatīvās grāmatvedības un likumdošanas informācijas avots. Jūsu ērtībām ir strukturēta, pārskatāma informācija par aktualitātēm nodokļu un grāmatvedības jomā, darba tiesiskajās attiecībās un komerctiesībās. Vienkopus atradīsit ekspertu atbildes uz lasītāju jautājumiem, informāciju par VID aktualitātēm, jaunāko tiesu praksi u.tml. Iespēja uzdot savus jautājumus finanšu ekspertiem. Bezmaksas veidlapas un kalkulatori, kalendāri ar atgādinājumiem par atskaišu nodošanu u.c. noderīgi rīki. Aktuālie nedēļas jaunumi e-pastā. PERSONĪGAIS KABINETS ar iespēju saglabāt rakstus Grāmatzīmēs. Iespēja izmantot žurnālu eArhīvu.

Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI

Veltīts tiesisko attiecību risināšanai uzņēmējdarbības vidē, skaidro tiesību normas un sniedz atbildes uz dažādiem juridiska rakstura jautājumiem.
Latvijā pazīstami zvērināti advokāti u.c. juridisko profesiju pārstāvji, skaidro uzņēmējdarbībai nozīmīgākās jaunākās tiesību normas, sniedz praktiskus padomus to piemērošanai, analizē aktuālāko tiesu praksi komerctiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesiskajās attiecībās, konkurences tiesībās, publisko iepirkumu jomā u.c.
Žurnālā gūtās juridiskās atziņas palīdzēs uzturēt korektas attiecības ar dažādām kontrolējošajām institūcijām, slēgt izsvērtus līgumus ar partneriem un klientiem, likuma ietvaros strādāt ar debitoriem un kreditoriem, dibināt juridiski nevainojamas darba tiesiskās attiecības ar darbiniekiem, ievērot konkurences, iepirkumu, datu aizsardzības, darba aizsardzības u.tml. prasības, pārzināt komerctiesības un prasmīgi pārvaldīt uzņēmumu.


Varat kļūt par BILANCES ZELTA KOMPLEKTA abonentu, arī ja jau abonējat kādu no žurnāliem, neatkarīgi no abonēšanas perioda sākuma. Sazinieties ar Klientu servisu (e-pasts: lid@lid.lv, tālr. 67606110) un jums tiks sagatavots īpašs piedāvājums esošā abonementa papildināšanai!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “BILANCES ZELTA KOMPLEKTS”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.