Reģistrēties!!Aizmirsi paroli?
 

E-veikals > ŽURNĀLI  > BILANCES ZELTA KOMPLEKTS
Īpašie piedāvājumi

BILANCES ZELTA KOMPLEKTS

3 žurnāli + portāls plz.lv + 10 tematiskie pielikumi

Tikai BILANCES ZELTA KOMPLEKTĀ saņemsiet 10 tematiskos pielikumus -
8 par grāmatvedības un nodokļu aktualitātēm,
2 par komercdarbībā noderīgiem juridiskiem risinājumiem.
Komplektā, par īpašo komplekta cenu, gada laikā saņemsiet trīs žurnālu 45 numurus ar aptuveni 300 rakstiem, 10 tematiskos pielikumus ar grāmatvedības, nodokļu un komerctiesību regulējuma skaidrojumiem, 250 ikrīta e–pasta sūtījumus ar svarīgāko
jaunumu izlasi, aptuveni 2000 ziņas tādās kategorijās kā Nodokļi, Grāmatvedība, Personāls, Tiesu prakse, Uzņēmējdarbība u.c., kā arī noderīgus elektroniskos rīkus ērtākam ikdienas darbam.

Komplektā iekļauts:
Žurnāls BILANCE – kompetentu speciālistu skaidrojumi nodokļos, grāmatvedībā, likumdošanā un finansēs.
Žurnāls BILANCES JURIDISKIE PADOMI – ikmēneša žurnāls, kas sniedz padomus un atbildes, kā pareizi risināt juridiskus jautājumus, kuri ikdienas darbā rodas komersantiem, grāmatvežiem un citiem speciālistiem. Latvijā vienīgais komerctiesību tematikai veltītais žurnāls!
Žurnāls PRAKTISKAIS LIKUMDOŠANAS ZIŅNESIS – īsi, kodolīgi un praktiski par komercdarbības, nodokļu u.c. uzņēmējiem, un grāmatvežiem svarīgu normatīvo aktu izmaiņām aizvadītā mēneša laikā.
Interneta žurnāls plz.lv - svarīgāko dienas ziņu apkopojums par normatīvā regulējuma jaunumiem, nodokļu administrētāju u.c. nozaru ekspertu skaidrojumus uz lasītāju iesūtītajiem jautājumiem, e-žurnāli, video un daudz citas noderīgas informācijas.
10 PIELIKUMI - 8 BILANCES + 2 BILANCES JURIDISKIE PADOMI tematiskie pielikumi.

Jums ir iespēja pārformēt savu pasūtījumu uz BILANCES ZELTA KOMPLEKTU arī ja jau esat viena mūsu žurnāla abonents. Lūdzu sazinieties ar Klientu servisu (tālr.67606110, e-pasts: lid@lid.lv) un Jums tiks sagatavots attiecīgs piedāvājums.

Cena: EUR 195,00 + PVN (Cena ar PVN: EUR 218,40)

© 2008-2016 Visas tiesības aizsargātas, izdevniecība SIA Lietišķās informācijas dienests

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058 
Tālr.: (+371) 67 606 110 (+371) 67 606 110
E-pasts: lid@lid.lv Skype: lid.lv