BILANCES JURIDISKIE PADOMI jūnijā:

Sveiciens sešdesmito reizi!
Vineta Vizule,
žurnāla Bilances Juridiskie Padomi redaktore

Sveicam lasītājus žurnāla pirmajā nozīmīgajā jubilejā! Jūnijā aprit apaļi pieci gadi, kopš žurnāls Bilances Juridiskie Padomi aizceļoja pie abonentiem. Tolaik vēl nezinājām, vai uzņēmējdarbībai un tiesību jautājumiem veltīts specializēts izdevums ieinteresēs lasītājus. Taču iecere izrādījās veiksmīga, jo pa šiem gadiem žurnāla lasītāju skaits ir tikai audzis un nostabilizējies.
Ir izdoti jau 60 žurnāla numuri, kuros publicēti desmitiem biznesa videi noderīgu juridisko padomu, jaunākā tiesiskā regulējuma piemērošanai veltīti skaidrojoši raksti, tiesu prakses apskati. Mūsu autoru vidū ir pazīstamāko zvērinātu advokātu biroju profesionāļi, notāri, citu juridisko profesiju pārstāvji.
Attiecīgi lasītājiem esam piedāvājuši intervijas ar 59 personībām, savas jomas autoritātēm vai nozares vadošajiem darbiniekiem. Ar nodokļu tiesību guru zvērinātu advokātu Jāni Taukaču sarunājāmies pat divreiz – žurnāla pirmajā numurā un tieši pirms gada, 2017. gada jūnijā, kad vēl gala variantā tika pieslīpēti gaidāmās nodokļu reformas likumprojekti.
Ir patīkami kavēties atmiņās, taču ļoti ceram, ka būsim kopā ar jums, lasītāji, arī turpmākos piecus gadus, jo ekonomikas attīstības temps kļūst arvien straujāks, jāpaspēj apgūt daudz kā jauna, piemēroties digitālajam laikmetam! Bet vienlaikus ir lietas, kuras nemainās, piemēram, savstarpējā biznesa ētika, jo tikai sadarbībā un cieņpilni var risināt komerciālus jautājumus ar partneriem, dibināt attiecības ar darbu izpildītājiem, meklēt jaunus noieta tirgus. Mainās arī juridisko pakalpojumu sniegšanas veidi, ne vienmēr nepieciešama cīņas pozīcija, lai gūtu uzvaras biznesā. Tāpēc šajā numurā saruna par to, kā bez tiesas iesaistes meklēt savstarpējo sapratni un pārvarēt konfliktsituācijas, tāpat uzzināsit, kā mainās uzņēmēju un baņķieru attiecības, kādas izmaiņas sagaida tiesas spriedumus un nolēmumus.
Saulainu un darbīgu vasaru!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *