Kursi “Koučinga pamati” (12.10.2022. – 02.11.2022.)

Lektore: Inga Pumpure, Professional Coach APC.

Par sevi saka: “Koučings ir perfekts papildinājums manām prasmēm un zināšanām. Esot Profesionāls koučs, spēju palīdzēt, būt blakus, kad vēlies profesionālas vai individuālas pārmaiņas, kad vēlies būt labāks/a ES, kad vēlies sasniegt to, kas ir pavisam tuvu, bet šobrīd vēl šķiet nesasniedzams! Es zinu un ticu, ka Tevī ir viss nepieciešamais, lai Tu sasniegtu to, ko vēlies!”

Cena abonentiem €189+ PVN, pārējiem €199 + PVN.
Dalības maksā iekļauti mācību materiāli un kafijas pauzes.
Ja esiet mūsu abonents, pirkumu grozā ievadiet atlaižu kodu: Abonents

240.79 ar PVN

Kursi “Koučinga pamati”

Mācību norises laiks un vieta: 12.10.2022., 19.10.2022., 26.10.2022. un 02.11.2022. no plkst. 15.00 līdz 18.15 Brīvības gatvē 223, Rīgā.

16 mācību stundas (viena mācību stunda – 45 min.), 4 nodarbības klātienē


~Par Koučingu pie pēcpusdienas kafijas~

Mācību programmas mērķis – iegūt priekšstatu par koučingu, tā veidiem un pielietojumu ikdienā; izprast kouča/izaugsmes trenera darba principus; praktiskās nodarbībās apgūt dažādas vienkāršas koučinga metodes, kuras pēc tam var pielietot ikkatrs; iegūt priekšstatu par iespējamiem ieguvumiem individuālās un komandu koučinga sesijās.


Mācību kursa saturs 

Koučings. Neliels ieskats koučinga rašanās vēsturē. Kas ir koučings un kas NAV koučings. Koučinga veidi un virzieni (piem., individuālais, biznesa, komandu). Koučinga mērķis un uzdevumi. Koučs – izaugsmes treneris. Kā atrast savu kouču – ir problēma, kur un kādu kouču meklēt. Kādos gadījumos koučs var palīdzēt. Kad koučs nevarēs palīdzēt. Kādi ir sagaidāmie rezultāti pēc koučinga. Kas ir paškoučings un kā to pielietot.

Nodarbības notiek miksējot teoriju ar praksi. Nodarbības beigās iegūsi priekšstatu gan par koučingu, gan kouča darbības principiem. Pēc nodarbības tavā rīcībā būs dažādas vienkāršas koučinga metodes, kuras varēsi pielietot ikdienā gan individuāli, gan, piemēram, darba kolektīvā.

Sapņi, mērķi, stratēģijas. Sapnis vai mērķis – kā atšķirt un piepildīt. Mērķu “meklēšana”, formulēšana- mērķim jābūt skaidram, reālam, izmērāmam, pārbaudīšana- vai tiešām tas ir īstais mērķis.  Mērķu un sapņu piepildīšanai nepieciešamā motivācija un gatavība to darīt. Lēmumu pieņemšana. Plānošana – pirmie soļi 24h laikā, plāns nedēļai, mēnesim un stratēģiskais plāns ilgtermiņam (1-5 gadi). Procesā pielietojamās metodes.

Nodarbības notiek miksējot teoriju ar praksi. Nodarbības laikā praktiskajos treniņos varēsi noformulēt savu mērķi ar konkrētu metožu palīdzību. Varēsi pārbaudīt savu mērķi – vai tas tiešām ir tas, ko vēlies. Nodarbībā uzzināsi par vienkāršām metodēm, kuras var pielietot pats arī bez kouča palīdzības. Labākam rezultātam, protams, var piesaistīt profesionālu kouču.

Kā atrast savu IKIGAI. Kas ir IKIGAI un kāpēc tev to būtu vēlams atrast. Kā lai zini, kas ir tavs IKIGAI. Darbs ar vērtībām, īpašībām, emocijām. Lai atrastu savu IKIGAI, nepieciešams izprast sevi, savus talantus, savas bremzējošās īpašības un savas pozitīvās īpašības. Emocijas un to izprašana ir smags darbs ar sevi – nodarbībā gūsi priekšstatu par to, kā ieraudzīt un atpazīt savas emocijas. Stress darbā un mājās – kā to varētu mazināt sava IKIGAI atrašana.

Nodarbības laikā iegūsi dažādus instrumentus un metodes darbā ar savām emocijām un vērtībām. Brīdinājums – tas ir smags, bet aizraujošs un interesants process, kurā atklāsi daudz jauna par sevi!

Radošums. Kāpēc nepieciešams radošums, fantāzijas un izkāpšana no ierastajiem rāmjiem, ko tas tev dod. Metaforiskās kartiņas – kas tas ir un kā tās var atvērt tevī radošumu. Kā pielietot dažādas metaforiskās kartiņas. Radošums un transformācijas – ieskats transformācijas koučingā.

Nodarbība būs aizraujoša un interesanta, un noteikti jautra! Nodarbības laikā iepazīsi dažādas metaforiskās kartiņas, gūsi priekšstatu par to pielietošanas iespējām, kā arī uzzināsi par dažādām interesantām metodēm, kuras varēsi pielietot arī pēc šo kursu pabeigšanas. Metaforiskās kartiņas var pielietot gan individuālajā koučingā, gan komandu koučingā.

Mācību kursa apmeklētāji saņems apliecību par kursu Koučinga pamati apgūšanu.


Papildu informācija: Zanda Raciborska – zanda@lid.lv, 67606110.

Pieteikšanās un rēķinu apmaksa – līdz 10. oktobrim (ieskaitot)!


Informējam, ka šis ir publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e apakšpunktam.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kursi “Koučinga pamati” (12.10.2022. – 02.11.2022.)”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jums arī varētu patikt…