Kursi 06.11.2019. “Nodokļu grāmatvedība”

Pasniedzēja: Mg.oec., doktorante, Latvijas Republikas sertificēta grāmatvede, nodokļu un grāmatvedības kursu pasniedzēja, ārpakalpojuma grāmatvede Aļona Irmeja.

285.56 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas: ,

Programmas mērķis –

mācību procesa rezultātā izprast un apgūt komercdarbības nodokļus, to objektus, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtību.


Mācību kursa saturs 

Pirmā diena

 • Nodokļu sistēma LR: nodokļu veidi, to objekti, nodokļu deklarēšanas un maksāšanas kārtība. Nodokļu maksātāja pienākumi, tiesības un atbildība. Nodokļu pārbaudes.

 • Mikrouzņēmumu nodoklis (MUN): nodokļa maksātāji, ierobežojumi MUN maksātājiem. MUN aprēķināšana, deklarēšana un maksāšana. Darbinieku sociālās garantijas un nodokļu atvieglojumi.

 • Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis: nodokļa objekts un maksātāji, maksāšanas kārtība, atbrīvojumi.

 • Dabas resursu nodoklis: nodokļa objekti un aprēķināšana. Atbrīvojumi.

 • Akcīzes nodoklis: nodokļa objekti. Atbrīvojumi no nodokļa.

 • Nekustamā īpašuma nodoklis: nodokļa objekti, maksāšanas kārtība. Atbrīvojumi no nodokļa.

Otrā diena

 • Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI): sociāli apdrošināmās personas un to reģistrācija. VSAOI objekts. VSAOI likmes, aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtība.

 • Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN): IIN objekti un progresīvās likmes. Ar nodokli neapliekamie ienākumi. Atvieglojumi. Algas nodokļa aprēķināšana. Paziņojumi par fiziskajām personām izmaksātajām summām. Gada ienākumu deklarācija.

 • Pašnodarbinātas personas nodokļi: ieņēmumu un izdevumu uzskaite, IIN no saimnieciskās darbības, pašnodarbinātā VSAOI, PVN uzskaite. Jaunas normas!

Trešā diena

 • Pievienotās vērtības nodoklis (PVN): vispārīgs nodokļa regulējošo normu apskats – darījumi, likmes. PVN maksātāju reģistrs. PVN priekšnodoklis. Darījumi ar ES un trešajām valstīm. Īpašās PVN piemērošanas kārtības. PVN deklarācija un pielikumi.

Ceturtā diena

 • Uzņēmumu ienākuma nodoklis (UIN): Jaunais likums! UIN aprēķināšana un deklarēšana. Ar nodokli apliekamie objekti un bāze. Nodokļa likmes pielietošana. Ar saimniecisko darbību nesaistīti izdevumi, īpaši uzskaitāmie izdevumi. Pārejas noteikumi. UIN deklarācija.

Mācību kursa apmeklētāji saņems apliecību par mācību kursa apgūšanu.


Papildu informācija: Zanda Raciborska – zanda@lid.lv, 67606110.

Dalības maksa – EUR 285,56 (EUR 236.00 + PVN).
Dalības maksā iekļauti mācību materiāli un pusdienas.
Bilances, Bilances Juridisko Padomu un Praktiskā Likumdošanas Ziņneša 12 mēnešu abonentiem – 10.00 EUR atlaide.
Pieteikšanās un rēķinu apmaksa – līdz 04. novembrim (ieskaitot)!

Norises vieta: Graudu ielā 68, Rīgā, šādos datumos – 06.11.2019., 13.11.2019., 20.11.2019. un 27.11.2019. no plkst. 9.00 līdz 16.00.


Informējam, ka šis ir publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e apakšpunktam.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kursi 06.11.2019. “Nodokļu grāmatvedība””

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *