Tiesu sistēma

Abonentizdevums vienā sējumā
Abonentizdevumā apkopoti svarīgākie tiesu sistēmu regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi un citu institūciju izdotie normatīvie akti.
Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

125.00199.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Tiesu sistēma – abonentizdevums vienā sējumā.

Abonentizdevumā apkopoti tiesu sistēmu regulējošie normatīvie akti: likumi, Ministru kabineta noteikumi un citu institūciju izdotie normatīvie akti.

Abonentizdevumā normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

  • Tiesu sistēma. Likums «Par tiesu varu», Tiesnešu disciplinārās atbildības likums, Tiesu izpildītāju likums, Mediācijas likums, Šķīrējtiesu likums. Noteikumi par tiesām un to darbības teritorijām, par zvērinātiem tiesu izpildītājiem, par valsts nodrošināto juridisko palīdzību, par šķīrējtiesu reģistru; ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu aprēķināšanas kārtība, mediatoru sertifikācijas un atestācijas kārtība; tiesu informatīvās sistēmas noteikumi.
  • Satversmes tiesa. Satversmes tiesas likums, Satversmes tiesas reglaments.
  • Prokuratūra. Prokuratūras likums.
  • Advokatūra. Latvijas Republikas advokatūras likums. Noteikumi par zvērinātu advokātu eksāmeniem un zvērinātu advokātu vecākā atlīdzības un atlīdzināmo izdevumu noteikšanas kārtību un apmēriem; Latvijas Zvērinātu advokātu Ētikas kodekss.
  • Notariāts. Notariāta likums. Noteikumi par zvērinātu notāru amata kvalifikāciju, reģistru un atlīdzības taksēm, par mantojumu reģistra un mantojuma lietu vešanu, par notariālā izpildu akta paraugu, par publisko testamentu reģistru.
  • Tiesu sistēmai piederīgās iestādes. Civilstāvokļa aktu likums, Bāriņtiesu likums, noteikumi par audžuģimenēm un bāriņtiesas darbību.
  • Ekspertīzes. Tiesu ekspertu likums, noteikumi par tiespsihiatrisko un tiesmedicīnisko ekspertīžu veikšanas kārtību, par tiesu ekspertu sertifikāciju un specialitāšu klasifikatoru.

KĀ ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām tiesu sistēmā!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Tiesu sistēma”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…