Profesiju klasifikators

Abonentizdevums divos sējumos
Ietverts profesiju (arodu, amatu, specialitāšu) saraksts, kas sistematizēts profesiju pamatgrupās un to apakšgrupās. Informācija sagrupēta starptautiski atzītā kārtībā, izskaidroti katras konkrētās grupas profesionālās darbības pamatuzdevumi un kvalifikācijas pamatprasības, dots visu profesiju saraksts kodu augošā secībā un alfabētiskā kārtībā. Abonentizdevuma 2.sējumā iekļauti profesiju standarti atbilstoši pieciem profesionālās kvalifikācijas līmeņiem.

Visas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti ievietot iepriekšējo vietā. Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi.

140.00225.00 ar PVN

Notīrīt
Kategorijas:

Profesiju klasifikators – abonentizdevums divos sējumos.

Abonentizdevumā ietverti noteikumi par Profesiju klasifikatoru, profesijai atbilstošiem pamatuzdevumiem un kvalifikācijas pamatprasībām. Profesiju klasifikatora mērķis ir nodrošināt starptautiskai praksei atbilstošu darbaspēka uzskaiti un salīdzināšanu.

Abonentizdevumā ietverts profesiju (arodu, amatu, specialitāšu) saraksts, kas sistematizēts profesiju pamatgrupās un to apakšgrupās. Profesiju klasifikatorā iekļautai profesijai ir piešķirts noteikts kods, kā arī ir noteikti atbilstoši pamatuzdevumi un kvalifikācijas pamatprasības profesijas nosaukuma identificēšanai. Abonentizdevumā iekļauts visu profesiju saraksts kodu augošā secībā un alfabētiskā kārtībā, kā arī 2.sējumā iekļauti profesiju standarti atbilstoši pieciem profesionālās kvalifikācijas līmeņiem.

Klasifikatora lietošana ir obligāta darba tiesiskajās attiecībās un dienesta attiecībās, informācijas sistēmās, ar kurām tiek nodrošināta darbaspēka uzskaitei nepieciešamās informācijas aprite, oficiālās statistikas jomā, kā arī ar darbaspēku saistītu pētījumu veikšanā.


KĀ ABONENTIZDEVUMA Profesiju klasifikators ĪPAŠNIEKS JŪS PAPILDUS SAŅEMSIET:

Mani likumdošanas jaunumi e-pasta sūtījumus darbdienu rītos. Tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas, kā arī citu normatīvo aktu jaunumiem pa nozarēm pēc Jūsu izvēles.

Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām profesiju klasifikācijas jomā!


Normatīvie akti apkopoti tematiskajos likumdošanas krājumos – ABONENTIZDEVUMOS.
Visas likumdošanas izmaiņas un papildinājumus abonēšanas perioda laikā bez maksas saņemsiet pa pastu. Pateicoties speciālai nomaināmo lappušu numerācijas sistēmai normatīvo aktu jaunās redakcijas varēsiet ērti un vienkārši ievietot iepriekšējo vietā.
Jūsu rīcībā vienmēr būs normatīvie dokumenti kuru sākotnējā versijā ir iestrādāti visi veiktie grozījumi un papildinājumi, Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku atrodot atbildes un risinājumus savām vajadzībām!

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Profesiju klasifikators”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jums arī varētu patikt…