VĒRTSPAPĪRI un APDROŠINĀŠANA

Elektroniskā normatīvo dokumentu izlase, abonements 12 mēnešiem.

39.00 ar PVN

Notīrīt

Vērtspapīri. Apdrošināšana normatīvo dokumentu izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Izlasē normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

Vērtspapīri.  Čeku likums, Vekseļu likums, likums «Par biržām», Hipotekāro ķīlu zīmju likums, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likums, Finanšu instrumentu tirgus likums, Ieguldījumu pārvaldes sabiedrību likums, likums «Par privātajiem pensiju fondiem», Alternatīvo ieguldījumu fondu un to pārvaldnieku likums. Noteikumi par finanšu instrumentiem, ieguldījumu sabiedrībām, privātajiem pensiju fondiem u.c.
Apdrošināšana. Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas likums, Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku darbības likums, Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likums, Apdrošināšanas līguma likums. Noteikumi par apdrošinātāju darbību un apdrošināšanas veidiem.


KĀ ELEKTRONISKO NORMATīVO DOKUMENTU IZLASES ABONENTS SAŅEMSIET:
– piekļuvi to normatīvo dokumentu izlasēm, kuros jau iekļautas jaunākās izmaiņas un  grozījumi, kas ir sakārtotas viegli pārskatāmās nodaļās, lai palīdzētu ātri un ērti atrast Jums nepieciešamo normatīvo dokumentu;
– e-pasta sūtījumus Ziņu lapa, saņemsiet reizi nedēļā, tie sniegs svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas aktualitātēm.
Praktisko Likumdošanas Ziņnesi – e-žurnālu, kas katru mēnesi sniegs īsu, kodolīgu informāciju un skaidrojumus par jaunākajām izmaiņām komercdarbību regulējošā likumdošanā, kas jāzina katrā uzņēmumā;

Izmēģināt normatīvo dokumentu izlasi darbībā var šeit:

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “VĒRTSPAPĪRI un APDROŠINĀŠANA”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *