TIRDZNIECĪBA

Elektroniskā normatīvo dokumentu izlase, abonements 12 mēnešiem

39.00 ar PVN

Notīrīt

Tirdzniecība normatīvo dokumentu izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Izlasē normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:
Eiropas Savienības normatīvie dokumenti. Regulas par kvalitātes un tirdzniecības standartiem un normām; regulas, kas paredz lauksaimniecības tirgus kopīgas organizācijas izveidošanu; par jauniem pārtikas produktiem.
Mazumtirdzniecības noteikumi. Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likums. Noteikumi par tirdzniecības veidiem, kas saskaņojami ar pašvaldību, un tirdzniecības organizēšanas kārtību.
Pārtikas preces. Pārtikas aprites uzraudzības likums, Enerģijas dzērienu aprites likums. Noteikumi par higiēnas un obligātajām nekaitīguma prasībām pārtikas apritē, kā arī noteikumi par pārtikas preču marķēšanu.
Nepārtikas preces. Ķīmisko vielu likums. Noteikumi par ķīmisko vielu un maisījumu uzskaites kārtību un datubāzi, par koku un apaļo kokmateriālu uzskaiti darījumos.
Patērētāju tiesības. Patērētāju tiesību aizsardzības likums, Reklāmas likums, Preču un pakalpojumu drošuma likums, Negodīgas komercprakses aizlieguma likums, Patērētāju ārpustiesas strīdu risinātāju likums, likums «Par atbildību par preces un pakalpojuma trūkumiem». Noteikumi par kārtību, kādā norādāmas preču un pakalpojumu cenas; par patērētāja kreditēšanu, par distances līgumiem.
Sertifikācija. Likums «Par atbilstības novērtēšanu», likums «Par preču zīmēm un ģeogrāfiskās izcelsmes norādēm», Patentu likums, Rūpnieciskā īpašuma institūciju un procedūru likums. Noteikumi par preču un iekārtu drošumu.
Akcizētās preces. Alkoholisko dzērienu aprites likums, Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums, Biodegvielas likums. Noteikumi par alkohola, tabakas un degvielas tirdzniecību un licenču izsniegšanas kārtību; akcīzes preču aprites kārtība, kā arī dārgmetālu izstrādājumu zīmogošanas kārtība un pieļaujamais remedijs.


KĀ ELEKTRONISKO NORMATĪVO DOKUMENTU IZLASES ABONENTS SAŅEMSIET:

– piekļuvi to normatīvo dokumentu izlasēm, kuros jau iekļautas jaunākās izmaiņas un  grozījumi, kas ir sakārtotas viegli pārskatāmās nodaļās, lai palīdzētu ātri un ērti atrast Jums nepieciešamo normatīvo dokumentu;
– e-pasta sūtījumus Ziņu lapa, saņemsiet vienu reizi nedēļā, tie sniegs Jums svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas aktualitātēm.

Izmēģināt normatīvo dokumentu izlasi darbībā varat šeit:

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “TIRDZNIECĪBA”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *