MUITA

Elektroniskā normatīvo dokumentu izlase, abonements 12 mēnešiem

39.00 ar PVN

Notīrīt

 

Muita normatīvo dokumentu izlase datubāzē www.e-likumi.lv.
Izlasē normatīvie akti sakārtoti šādās nodaļās:

Muitas kodekss. Savienības Muitas kodekss.
Eiropas Savienības normatīvie dokumenti. Regulas par kopējiem importa noteikumiem; par aizsardzību pret subsidētu importu no valstīm, kas nav Eiropas Kopienas dalībvalstis; par atbrīvojumiem no muitas nodokļiem un muitas darbu intelektuālā īpašuma tiesību īstenošanā.
Muitas likums.
Muitas likums. Noteikumi par muitošanas kārtību; par atsevišķiem muitas kontroles veidiem; par kārtību, kādā iestāžu un organizāciju ievestās preces tiek atbrīvotas no ievedmuitas nodokļa; Eiropas Savienības tarifu kvotu pieteikšanas un administrēšanas noteikumi.
Brīvās ekonomiskās zonas. Ventspils brīvostas likums, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas likums, Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas likums, Rīgas brīvostas likums,
Latgales speciālās ekonomiskās zonas likums.
Imports. Eksports. Tranzīts.
 Par Apvienoto Nāciju Organizācijas konvenciju par starptautiskajiem preču pirkuma-pārdevuma līgumiem, Stratēģiskas nozīmes preču aprites likums. Noteikumi par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu tranzītu, noteikumi par mākslas un antikvāro priekšmetu izvešanu no Latvijas un ievešanu Latvijā, muitas procedūras – tranzīts – piemērošanas kārtība, noteikumi par sevišķā veidā veicamiem operatīvās darbības pasākumiem speciāli radītu vai pielāgotu iekārtu, ierīču vai instrumentu un to komponentu sertificēšanu, valsts nodevas apmēru un tās maksāšanas kārtību.

Par muitas noliktavām. Muitas noliktavu, pagaidu uzglabāšanas un brīvo zonu noteikumi.
——————————————————————————————————————
KĀ ELEKTRONISKO NORMATīVO DOKUMENTU IZLASES ABONENTIZDEVUMA ĪPAŠNIEKS JŪS SAŅEMSIET:
– piekļuvi to normatīvo dokumentu izlasēm, kuros jau iekļautas jaunākās izmaiņas un  grozījumi, kas ir sakārtotas viegli pārskatāmās nodaļās, lai palīdzētu ātri un ērti atrast Jums nepieciešamo normatīvo dokumentu;
– e-pasta sūtījumus 
Ziņu lapa , saņemsiet vienu reizi nedēļā, tie sniegs Jums svarīgu informāciju par grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanas aktualitātēm.
– Praktisko Likumdošanas Ziņnesi– e-žurnālu, kas katru mēnesi sniegs Jums īsu, kodolīgu informāciju un skaidrojumus par jaunākajām izmaiņām komercdarbību regulējošā likumdošanā, kas jāzina katrā uzņēmumā; 

Izmēģiniet normatīvo dokumentu izlasi darbībā šeit:
Iegādājieties šo normatīvo dokumentu krājumu un Jūs regulāri saņemsiet informāciju par jaunākajām likumdošanas izmaiņām nodokļu jomā!  

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “MUITA”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *